Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Venčava mi se moj super drug, pa moram. :D
iiii...jesi li nasla haljinicu? pominjala si negde da ti treba svecano aljince, pa reko', verovatno je za tu priliku... za sta si se odlucila?
Link to comment

Jesam, jesam. I to dve. Jedna je ona na Letnjim haljinama iz Zare, sa krupnijim cvećem. Druga je jedna Desigual crvena sa nekim čudnim tvistom koju mi mama kupila, ali ja zapravo baš ne volim Desigual.Ona cvetna mi nije za regularni život, too much je, ali za svadbu sjajno izgleda! Probala sam i fascinator boje crvenog vina! :DImam problem sa cipelama. Troumim se, ali to je preduga priča. Na kraju ću jedne lepe lakovane jednobojne, osim ako mi mama ne razgazi jedne nove na visokoj peti. Poslala sam ih po njoj da bih ja izbegla baggage check-in i naredila joj da ih nosi sutre ceo dan po kući da ne bih ja crkla na svadbi. Svetlo roze, ali ne nude, nego baš lepo roze, svileno. :DGala haljina je bila potrebna za moju malu seku. Momak joj je jedan od najmladjih koncert majstora u Švedskoj filharmoniji, pa je hitno morala da nadje haljinu za neki njegov dodgadjaj. Šou.

Link to comment
Imam moju žensku torbu u koju može da stane laptop, ipad, jedne baletanke, šminka i novčanik. Je l treba da plaćam i to ili je to small cabin bag?
-If your cabin baggage is of size 42x32x25cm or smaller it can be taken onboard free of charge
Link to comment

E sad ćeš da čuješ.Stigla sam uredno i nema ni jedne stolice osim nekih pet šest zauzetih i odmah stala u red za check in, možda deseta u liniji. Čekala sat i po i kad sam stigla do žene, ona mi rekla da moram da menjam ime na rezervaciji jer ja uvek rezervišem pod Dj...ić, a u pasošu je D sa crticom. I ja objasnim da je to une lettre serbe, bizarre, a ona mene na drugi šalter da doplatim promenu imena 20 jura. Ajd, 20 jura za moje živce je ok, medjutim nazad u red i čekaj još sat vremena. Pukla mi kičma.Posle na onaj jedan mučeni skener sa još dvesta Kineza čiji je let za jedno čuku od tada, a srboski za dva i po minuta. Stjuardese govore da Belgrad ima prednost, ali Kinezi ne pričaju ništa osim mandarinskog. Ja uzela google translate, ukucam situaciju i mahala im pred očima jer ne umem to da pročitam.Živa sam se preznojila.

Link to comment

bilo pa proslo, nadoknadi uzivancijom na svadbi.i ja sam (verovano na istu svadbu) planirao putovati veceras, ali ne stizem zbog posla :frust: prokleti kapitalizam...sve je noksich u pravu.

Link to comment

Mala pomoć:Trebalo bi da 8. jula letim za SAD. Destinacija nebitna, dok god je u SAD i mogu da uhvaitm connecting flight za Vegas (ovo imam sređeno). Povratak mora da bude 3. avgusta sa istočne obale. Što manje novca želim da potrošim na let, razume se. Kako nađem dobar deal, on odjednom postane nedostupan, pa malo pizdim već.Dakle: 8.07.2013. BEG - ? 3.08.2013. ? - BEG

Link to comment
Mala pomoć:Trebalo bi da 8. jula letim za SAD. Destinacija nebitna, dok god je u SAD i mogu da uhvaitm connecting flight za Vegas (ovo imam sređeno). Povratak mora da bude 3. avgusta sa istočne obale. Što manje novca želim da potrošim na let, razume se. Kako nađem dobar deal, on odjednom postane nedostupan, pa malo pizdim već.Dakle: 8.07.2013. BEG - ? 3.08.2013. ? - BEG
Turkish, BEG-IST-JFK-IST-BEG, ti datumi, kratki transfer oko 720-750 evra
Link to comment
Turkish, BEG-IST-JFK-IST-BEG, ti datumi, kratki transfer oko 720-750 evra
Hvala, našao sam i ja te letove, ali kada pokušam da bukiram na bilo kom servisu ili njihovom sajtu, dobijem odgovor da se cena promenila.. Zapravo, duplirala. :(
Link to comment
Hvala, našao sam i ja te letove, ali kada pokušam da bukiram na bilo kom servisu ili njihovom sajtu, dobijem odgovor da se cena promenila.. Zapravo, duplirala. :(
Da, vidim, skace na 1004 evra.Evo ove dve opcije za ~€750 i €770:screenshot20130608at163.pngiscreenshot20130608at163.png
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...