Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

samo da kazem momci (zorglub, glas, simovic)... iskreno se nadam da ne zivite niti od prodaje niti od marketinga :D
Ja prodajem vreme, i to da kucnem u drvo uspešno, pa ti vidi. ;)
Samo kažem... kupovina polovnjaka u ovoj kategoriji u Srbiji sa fiksacijom na jedan jedini model je malo blesavo.
Slažem se. Ne slažem se doduše sa delom da je Lancia lepša ni od Mikre ni od Jarisa... Mene priča malo podseća na kupovinu lap topa za blisku prijateljicu: "Jojjj, samo da je beo"...Da sam joj kupio samo kućište bez komponenti, a da je mnogo lepo i da lepo utiče na enterijer, kontam da se ne bi puno bunila. :DJa sam za to da ne odustanemo sa odgovaranjem dok se IL ne predomisli. :) Edited by Glas RazumaN
Link to comment
šta ima da gledam sad kad nemam još ceo keš,kolko puta treba da kažem.mogu eventualno skratiti period akumulacije na 2 meseca a ostatak pozajmiti..i ne ide mi se sad u sred zime u tu avanturu
pa ne moras da kupis ako ga pogledas.a ako je zbilja dobra kupovina, onda bolje da uzajmis.jer fakat ces tesko naci ono sto ti se svidja za loma pare, kad si se vec ogranicila na 1 model.
Link to comment

^ pa jbg rekao si ne dizela a ako nešto imam kao preporuku od tate to je da uzmem benzincaal ajde, otićiću u ns od nedelje,ako ne proda i proveriti ga, taman da izorganizujem ekipu za tamošta me briga, makar ću sesti u njega i provozati ga malo, i to je nešto . ;)sretno s pandicom@lancia - crvena je moja omiljena boja, mada priznajem, ne za auto.trazila bež komade i videla da je ovaj smanjio..jao ne znam, ma otićiću svakako makar samo da ga malo provozam i osetim enterijer :D

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...