Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

tako je! pride sto je ta lancia i 7 puta bolja u svakom pogledu od lupa i slicnih kanti. kad sednes u nju da se osecas drugacije od drugih. ja sam mojoj zeni obecao tu lanciu dok sam se jos nadao da ce poceti da koristi svoju vozacku.edit: napisao pre nego sto sam video zorglubov post. samo da kazem momci (zorglub, glas, simovic)... iskreno se nadam da ne zivite niti od prodaje niti od marketinga :D

Edited by ikar
Link to comment
hvala,hvala..zaista :)o automobilima ne znam bas nista sem kako koji izgeda, i to sam i znala za ova tri modela koja predlazesmicra je mala i slatka, ali nisam ja neka mala sladunjava mikro zena i ne bih nikad vozila auto koji jos to potencira imenomjaris i nije los, al ja bih evropski autolupo je po dizajnu out of data, nije retro nego bas onako zastareomoze zvucati i bas glupavo i nerazumno i ne znam kako jos ali meni je bitan i logo tj znak automobila, kako je dizajniranstvarno da zakljucimo moj slucaj.. :) sledeci put se javljam na 'sta vozite sa slikom'
ma da..ne vredi ovako se nikad neces odluciti jer ce uvek biti 10ljudi da ti kazu nesto,bez obzira sto su dobronamerni ali je ipak zbunjujuce...tvoj auto,tvoja odluka.srecno!!!!! :)
Link to comment
edit: napisao pre nego sto sam video zorglubov post. samo da kazem momci (zorglub, glas, simovic)... iskreno se nadam da ne zivite niti od prodaje niti od marketinga :D
Samo kažem... kupovina polovnjaka u ovoj kategoriji u Srbiji sa fiksacijom na jedan jedini model je malo blesavo. Super je Y i ne da nemam ništa protiv istog već ga takođe stavljam ispred svih pomenutih, samo zašto da propusti moguću dobru na sjajnu ponudu za Yarisa, Corsu ili Lupa dok gleda polupane i izraubovane Lancie?
Link to comment
samo zašto da propusti moguću dobru na sjajnu ponudu za Yarisa, Corsu ili Lupa dok gleda polupane i izraubovane Lancie?
zato sto bi mi jaris ,korsa il lupo ispunili samo potrebu a lancia bi mi donela i veeeeeeeeeeeeeliko zadovoljstvoaljde da zaostrim do kraja - JAKO mi je bitno da mi se po stilu svidja auto koji kupujem trudicu se i vise il cekati i malo duze dok ne nadjem taj model, pripisi to mojoj zenskoj prirodi, il cemu god hoces.
Link to comment
zato sto bi mi jaris ,korsa il lupo ispunili samo potrebu a lancia bi mi donela i veeeeeeeeeeeeeliko zadovoljstvoaljde da zaostrim do kraja - JAKO mi je bitno da mi se po stilu svidja auto koji kupujem trudicu se i vise il cekati i malo duze dok ne nadjem taj model, pripisi to mojoj zenskoj prirodi, il cemu god hoces.
auta su ti kao muskarci, svako je preljepo na svoj nacin.a nemas bas budzet da mlogo biras.no pogledaj i tu lanciju, ne mora da znaci da je nesto sa placa nuzno gore nego auto prvog vlasnika.
Link to comment

samo za one sa istančanim ukusom, savršenstvo u 68 slikačak mi je i najlepši u bež boji - jer ta boja ima 'aroganciju' prefinjenosti bjelokosti i vanvremenski štih neprolaznosti i petrificiranosti antičke arhitekture:http://www.netcarshow.com/lancia/2003-ypsilon/800x600/wallpaper_01.htmI am in lovedolazi u obzir još i crni

Link to comment

super, sa malim budzetom si se ogranicila na 2 boje 1 modela.kupices ti skoro avto.idi vidi taj crni, moz da bude ok kupovina, cak i pod uslovom da je uvezen havarisan.

Link to comment
super, sa malim budzetom si se ogranicila na 2 boje 1 modela.kupices ti skoro avto.idi vidi taj crni, moz da bude ok kupovina, cak i pod uslovom da je uvezen havarisan.
šta ima da gledam sad kad nemam još ceo keš,kolko puta treba da kažem.mogu eventualno skratiti period akumulacije na 2 meseca a ostatak pozajmiti..i ne ide mi se sad u sred zime u tu avanturuda, i dvobojne su lepe, unutrašnjost je tek posebna priča. a komplet dizajn im je savršenstvo - nije klasično sportski automobil a nije ni gadni racionalno bezlični neelegantni nemac, nije ni mainstrim_chic francuz nit istočnjački amaterski dizajnerski mutant dizaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...