Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

thnx gazzo, upravo to mi rekao kolega, jutros! (da vlasnici placeva nabavljaju 'naveliko' , lagere polovnjaka i da je zato prosecna cena jeftinija, a da u toj gomili ima svega, sirok opseg (ne)kvaliteta)imam komsiju koji se tim bavi, ima plac, pa cu otici i popricati i ako me ubedi da me nece zeznuti i da ce mi odvojiti najbolji komadja ne odustajem od lancia-e, prosto mora da mi se auto svidi, kao i kad biras garderobu, psa itd, to je odraz tebenije sto je fensi, ja njega ni ne dozivljavam tako, mislim da je vecini cak i ruzan, jednostavno - moj tipjbt kako vi golim okom preko slike vec vidite sta je farbano sta ne, svaka cast

Edited by InvisibleLight
Link to comment
meni su ove nove krome totalni rebus, kako??http://www.polovniau...ma_19mj_active/edip, mada, ovoj koju sam stavio je hauba ocigledno ispravljana, i to lose.eto kako :isuse:
Drugar koji je meni našao auto u Italiji kaže da neće da dovlači Crome jer je skoro nemoguće naći makar jednu ispod 300.000km, a to su leševi. I niko neće ni da pogleda auto kome piše da je prešao 300k km.Kilometražu uglavnom skidaju za oko 100.000km.
Link to comment
pa koliko vi to prelazite kolima godisnje?
pa moj auto je 2002.god i ima 274.000 ..ali on je konj tj. porodično-poslovni,na zimovanja u Bansko,planine,na mora,letenja,putovanja, sve što treba sa njim i čemu služi..
Link to comment
ja ne odustajem od lancia-e, prosto mora da mi se auto svidi, kao i kad biras garderobu, psa itd, to je odraz tebenije sto je fensi, ja njega ni ne dozivljavam tako, mislim da je vecini cak i ruzan, jednostavno - moj tip
Vidi, nemoj da ti look bude prvi kriterijum, mada kontam da je tu negde pri vrhu svakome, pa i meni. Jedno je sigurno, koji god auto da kupiš, postaće ti jako drag i mio, osim ako ne uzmeš neku kantu koja će ti poduplati investiciju za tipa godinu dana. Bottom line, napravi neku listu prioriteta i nemoj da ti bude žao da proklizaš na drugo treće četvrto mesto na listi pod uslovom da su ta kola u dobrom stanju, možda povoljna i sl. Videh da si popljuvala mikru, a taj auto je fkin bonbonica u svakom smislu, znam iz prve ruke. Meni pomenuti swift nije bio ni u planovima, mesecima ako ne i godinu sam šaltao oglase nisam NI JEDNU pogledao, ali sam završio sa njim na kraju i ne da sam bio zadovoljan, nego nemam reči.
Link to comment

jbt, zena kupuje polovan automobil. treba da kupi ono sto joj se svidja. a lancia i jeste najlepsi auto u klasi, ubedljivo.kupi i teraj. taj mali benzinski motor se ionako skoro nikad ne kvari, a odrzavanje je gotovo dzaba. taj se isti motor stavlja u puntice.

Link to comment
jbt, zena kupuje polovan automobil. treba da kupi ono sto joj se svidja. a lancia i jeste najlepsi auto u klasi, ubedljivo.kupi i teraj. taj mali benzinski motor se ionako skoro nikad ne kvari, a odrzavanje je gotovo dzaba. taj se isti motor stavlja u puntice.
:thumbsup: to mi kazihvala na podrscirekoh vec, ostajem pri tome, uvazavam GR-ve argumente ali hocu da bude brak iz ljubavi . naravno cu se maksimalno namuciti da isproveravam i nadjem komad koji kupujem ali spremna sam na to
Link to comment

ako je Ypsilon na prvom mestu, svakako bi mi drugi pick bio Yaris, a treći Nissan Micra, četvrti VW Luporazmisli i o njima npr.MicraYarisLupomada mi ovaj Lupo trenutno deluje kao best buy u ovom cenovnom rangu

Link to comment

hvala,hvala..zaista :)o automobilima ne znam bas nista sem kako koji izgeda, i to sam i znala za ova tri modela koja predlazesmicra je mala i slatka, ali nisam ja neka mala sladunjava mikro zena i ne bih nikad vozila auto koji jos to potencira imenomjaris i nije los, al ja bih evropski autolupo je po dizajnu out of data, nije retro nego bas onako zastareomoze zvucati i bas glupavo i nerazumno i ne znam kako jos ali meni je bitan i logo tj znak automobila, kako je dizajniranstvarno da zakljucimo moj slucaj.. :) sledeci put se javljam na 'sta vozite sa slikom'

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...