Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

posto se blizi vreme kupovine ozbiljno sam se raspitivala o ljubimcu c3 plurielu i zakljucila da bi bio finansijski suicid kupiti nesto sto dokazano ima velik feler - SVI se zale na probleme s pokretnim krovomi zakljucak je - dont go thereu medjuvremenu mi je klasicni c3 postao od slatkisha jedan od najrunijih i najdosadnijh automobila pa sam krenula u potragu za novom ljubavlju i sad ciljam:http://www.polovniautomobili.com/oglas2667467/lancia_ypsilon_12b/?http://www.polovniautomobili.com/oglas2861406/lancia_ypsilon_13_mjet/ :wub:pitam ja vas generalno - koliko je realno spustati cenu pri kupovini automobila s obzirom da svuda pise da nije fiksna.5%? za cenu registracija?thnx

Link to comment

pih..ok,hvala, uvek me interesovala ta 'bitna sitnica' a nikako da pitamne gine mi jos 3 meseca monaskog zivota..

Edited by InvisibleLight
Link to comment
dobar model si odabrala, ja bih uzeo ovaj benzin model
:)lep je. kakva retro elegancija :) jos i crnono malo debelo burence c3 mi se zgadilo, izgustirala sam ga u mislima vecal rekoh, jos 3 meseca da skupim, ne bih da uzmima kredit, pa bio i od 1000e
Link to comment

opa :heart: !

dobar model si odabrala, ja bih uzeo ovaj benzin model
slusaj Rennea.mozda ne bas taj, cini mi se da je previse presao. opet edit, u svakom slucaju benzinski motor je super i mali ide ko djavo. Edited by Lancia
Link to comment

eh pa uzela bih ja mladji al i ovo mi je cedjenje suve drenovineod 2004.godista su ti noviji, lepsi modeli, oni stariji nisu toliko lepi al su zato jeftiniji i do 1000e, a razlika samo godinu dana..

Link to comment
eh pa uzela bih ja mladji al i ovo mi je cedjenje suve drenovineod 2004.godista su ti noviji, lepsi modeli, oni stariji nisu toliko lepi al su zato jeftiniji i do 1000e, a razlika samo godinu dana..
ti stariji najbolje leze na putu i idu ko zvrk, sto ne verujem da te toliko interesuje, a i nisu feminizirani kao kasniji modeli. pregledni, udobni do jaja, lako se voze i potrosne stvari su vezane za fiatove modele i nije toliko skup za odrzavanje.nema bolje u klasi, mozda samo suzuki swift.
Link to comment
pitam ja vas generalno - koliko je realno spustati cenu pri kupovini automobila s obzirom da svuda pise da nije fiksna.5%? za cenu registracija?
Ja mog civica spustio sa 3200 na 3000. Ali nemoj da se praviš fina, kupac sa kešom u rukama u Srbiji je u ovo vreme Frodo sa prstenom moći. Ako naletiš na pravog, možeš dosta da uštediš. Kad kažem pravog, mislim na nekoga ko bi što pre da se reši, ili ga dugo prodaje, i sl... Sve je stalo u zemlji, sva trgovina, pa tako i auto trgovina. Još ako povedeš nekoga sa sobom da ga pogleda i nađe mu realne mane, ih...Edit: +1 za swifta, vozio ga pre honde, 2000. godište, autić je služio kao car. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

@ lancia -meni bitan dizajn, s obzirom da sam feminiziran decko, srce ide novijem modelu i tu nema pogovorada, to za delove sam citala, realtivno jeftino, unutra je prakticno punto@glas - 200e, to je vec nesto..kako s keshom? pa svi daju kesh kad kupuju, sad da li dajesh ushtekan kesh il si digao kredit to prodavac ni ne zna, jel?pa provera obavezna..suzuki swift? ruzan mi je

Link to comment
Moje iskustvo je sa placa.
Ok, slažem se onda.Skoro sam kupovao auto pa znam da od nekih nisam kupio zato što nisu hteli da siđu ispod 100€. Edited by CTale
Link to comment

auto je (po zabarskoj nalepnici) uvezen da se uvalja u srbiji, ne znam koliko tu lufta ima da se obara cena, sto kaze Razuman glavno je da povedes nekog da vidi da slucajno nije udaran

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...