Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Blago ljudima koji vole karavane.
mali karavani su zakon, narocito za sportsku voznju. prvi put kad ti odradi dupe od hatchbacka u krivini pa budes spasavao zivu glavu ili sumanutim kocenjem ili dodavanjem gasa, shvatices sta ti 20cm vise radi. mali karavan plus 120-170 dizel konja = winner.
Link to comment

Rodio sam se od kad vozim karavana...sve stane, ručni frižider, trotinet, aluminijumska vesla, breskve u duncu, i još se voziš kao gospodin, bez da ti se oko nogu motaju najlonske kese, zembilji i sitan alat.Karavan je vozilo za odrasle muškarce.

Link to comment
mali karavani su zakon, narocito za sportsku voznju. prvi put kad ti odradi dupe od hatchbacka u krivini pa budes spasavao zivu glavu ili sumanutim kocenjem ili dodavanjem gasa, shvatices sta ti 20cm vise radi. mali karavan plus 120-170 dizel konja = winner.
ciga hvali svoga konja;)karavani su dobri samo ako imaš plac, pa treba da poteraš paradajiz, luk etc. do pijacešta fali kolima tipa, partneri, boxeri, dobloi i ostalim. em stane više nego u karavana em su na oko lepši
Link to comment

Baš nešto ovih dana razmišljam kako sam se zajebao što nisam uzeo karavan ili bar neki džip sa velikim gepekom.Sledeći auto, za godinu-dve će biti ili karavan i džiponja sa velikim gepekom.

Link to comment
ciga hvali svoga konja ;)karavani su dobri samo ako imaš plac, pa treba da poteraš paradajiz, luk etc. do pijacešta fali kolima tipa, partneri, boxeri, dobloi i ostalim. em stane više nego u karavana em su na oko lepši
to bi mi bio drugi izbor, ali sve to sto si naveo se mnogo klati levo desno, sem eventualno ovih ultranovih varijanti od pre godinu dve kojima su jako spustili teziste pa imaju drugi problem, a to je clearance. znaci ne mozes na ivicnjak od 10 cm da se popnes.ne radi se o ciga varijanti nego o tome da postoje automobili koji imaju spojene kvalitete razlicitih kategorija pa i razlicitih ciljnih grupa. mali karavani (volvo V50 i ovaj novi V40, golf, megan, astra, fokus, i30, ceed sw...) su, ako se uzme pravi motor i paket opreme, em dobro zezanje za one koji traze vise od prevoza od tacke a do tacke b, em uzasno funkcionalna kola a u gradu poseban hendikep u odnosu na 20-25cm kraci hatch.
Link to comment
ili bar neki džip sa velikim gepekom.
Boldovano ima smisla.Izvesno vreme vozio sam Freelandera sa dvoja vrata, onaj skraćeni džip u čiji gepek ne može ni pederuša da stane, ali zato ima pogon na sva 4 i troši 15 litara...msm, šta reći? Karavan je keva, posebno dizeli veće kubikaže. Na Gazinu listu svakako bih dodao i i40, ali za jedno dve godine, kad mu padne cena.
Link to comment

i40 je ogroman, juce sam prvi put video jedan u gradu - nije bio karavan nego limo, to je po velicini negde izmedju bmw 5 i 7.... mislim vozio bih ja to, ali jbga, vracar, nema sanse da nadjes parking

Link to comment
Ako je karavan neizbezna posledica imanja 4 dece, stao bi na tri bez problema samo da ne moram da ga vozim. 8-)Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
ciga hvali svoga konja ;)karavani su dobri samo ako imaš plac, pa treba da poteraš paradajiz, luk etc. do pijacešta fali kolima tipa, partneri, boxeri, dobloi i ostalim. em stane više nego u karavana em su na oko lepši
renault laguna sw, jedini karavan koji bih ikad vozio opet. ja sam tim autom prezadovoljan, premda je laguna inače lagana pozadi pa dupe obilazi ovako ili onako. šta stane u taj gepek, to nigde nema
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...