Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Video sam, i ne znam koliko su pouzdani ti "opšti" review-i. A glava me boli već nedeljama razgledajući i raspitujući se, a da je uklopivo u budžet.Uporedio sam ovo moje sa Renault Scenic i Citroen Xsara Picasso i odlučio da dam prednost urbanoj japanskoj "pouzdanosti" u odnosu na urbanu francusku "nepouzdanost".Na moju projektovanu godišnju kilometražu (6-10k) - moguće je da imam pobednika. Videćemo. Imam mogućnost preprodaje ukoliko ne budem bio zadovoljan.edit: ovo me je oslobodilo straha toga što kupujem auto koji je tako redak u Srbiji:http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/nissan/almera-tino/estate-2000/safety-reliability/

Edited by CTale
Link to comment

Pa to, zbog tog reliability dela sam i postovao link. Ajde to što mogu biti subjektivni o plastici ili komforu, nekome je manje mesta u prtljažniku dovoljno ili mu je 116 konja sasvim ok... Ali je lepo što izlistaju zvanične opozive modela ili serija (pa i prema godini proizvodnje), pa se jasno vidi šta je kom autu bio problem. I pored toga, neko sa tim felerima može da živi, neko ne - ali dobro je da znaš za njih.

Link to comment

ne razumem. sta to prakticno znaci? euro norme mora i dalje da ispunjava (euro 3?) ili? ako polovni auto ima 1600 kubika, koliko god da je star(?), moze da se registruje u srbiji bez placana carine?

Link to comment

a ko kontrolise odakle je auto? ako ja iz svajcarske dodjem kolima sa svajcarskim tablicama i hocu da ga registrujem u srbiji, kome ja moram da pokazujem da je auto kupljen u eu? mislim, zna li neko kakva je tacna procedura?

Link to comment
Zavisi od automobila. moze cini mi se od 500e pa na vise.
super vest. ukoliko se uvoznici -trgovci ne pocnu vishe ugradjivati pa pokupe tu razlikual to ce valjda da regulise ponuda-potraznja odnos, potraznja ce biti ista il manja pa ce prodavci morati da ne budu alavi
Link to comment
Pa defintivno je bolja vest za one koji ce sami da uvezu auto za sebe kao sto ja planiram.
:mad: mrzim teja to ne znam, a planirala sam i 1,4 kubikazu koja ovim nije oslobodjena carinesad ispao bi isti od 1,6 jeftiniji po nekoj logicino videcemo..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...