Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ja sam vozio Sandera 1,4 benzinca 3 godine, presao samo 30.000 za to vreme. Nijedan problem nisam imao, ni najmanji. Taj motor je prilicno lenj, ali sam imao prethodno iskustvo sa Reno Talijom, pa sam to znao. Trosio je recimo do CG primorja oko 6l, do Grcke oko 6,5l, po gradu i svih 9. E sad, ne znam kako se ponasa kad predje ozbiljniju kilometrazu, mada ga taksisti hvale (uglavnom Logana, ali ne bi trebalo da bude neke velike razlike).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel imao neko iskustva sa Citroen Xsarom? Lozim se nesto u zadnje vreme da uzmem jednog polovnog dizelasa (moze i benzinac) iz 2003, 2004... mnogo mi se svidjaju njegove performanse.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam i ja pitanje slično ovom gore (ukoliko neko siđe sa politike pa da uoči), samo je Picasso verzija. Može i za Scenic, takođe.Uopšte, moram sada da kupim auto vrednosti do 3.000€, da je benzinac i 1.4 ili 1.6, da ima lanac a ne kaiš, i da je malo veći (može i karavan). Lepo bi bilo i da je urađen veliki servis.Dajte neki predlog ili ponudu ukoliko neko prodaje.

Link to comment
Imam i ja pitanje slično ovom gore (ukoliko neko siđe sa politike pa da uoči), samo je Picasso verzija. Može i za Scenic, takođe.Uopšte, moram sada da kupim auto vrednosti do 3.000€, da je benzinac i 1.4 ili 1.6, da ima lanac a ne kaiš, i da je malo veći (može i karavan). Lepo bi bilo i da je urađen veliki servis.Dajte neki predlog ili ponudu ukoliko neko prodaje.
Ja vozim senica 1.6 V, ,2001 godiste i prezadovoljna sam. Doduse uradjen je veliki servis kada sam ga uzela prosle godine, razmisljala sam da uvedem i plin (ima prepiska na odgovarajucem topicu) ali sam odustala od te ideje jer trosi oko 7.6 l/100 km tokom leta i oko 8l zimi. Sracunala sam da mi se u principu ne isplati jer je uvodjenje plina bilo oko 750Eur kod Rasica. Imace zivim u predgradju a radim na Autokomandi (vozim svaki dan) tako da je ta potrosnja pravo mesana.Do sada su mi samo otisle bobine i to me je kostalo manje od 100 Eura (ruke dz) posto ih ima valjda 4.Moram da se ogradim da nam je prijatelj automehanicar i da je on birao auto kada smo ga kupovali. Inace se kune u taj 1.6 V motor, ja sam po tom pitanju dumb.Inace je veoma udaban (muz kuka da ce da zaspi dok vozi al on vozi Ladu Nivu pa mu drmusanje drzi paznju) za porodicu/decu super, za putovanja van grada idealan. Za voznju je takodje odlican posto ima podesiva sedista i volan po visini sto jeza nas ispod 160cm neophodno. Ima i male stolove pozadi tako da se klinci zezaju u voznji, ma milina.ovo ti je zensko vidjenje pa sad ako je pomoglo dobro je :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...