Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ma ne, jasno mi je da se ta krovna konstrukcija rasklapa i ostavi u garazi ako oces kabrio, mislio sam na materijal samo :)
nemoj da zezas, reko si da ima ceradu umesto krova. dodjes mi pivo za zajebanciju :sleep:
Link to comment
tjah1. mislim da je udaran od pozadi, bar se tako na slikama čini. Obrati pažnju na zazor sa desne zadnje strane, izmedju štop svetla i gepeka, koliko je veći u odnosu na isti sa leve strane. Što naravno ne mora ništa da znači, samo mi to upada u oči2. ako je auto prešao 121000km ja sam Sebastian Vettel glavom i bradom

Хвала, никад не бих приметио...Нешто сам се заинтересовао сад за ове Мерцедесе... Кад можеш да имаш исти за цену Клиа, мислим да се исплати угодити егу.
Link to comment
Кад можеш да имаш исти за цену Клиа, мислим да се исплати угодити егу.
da, ali ćeš za A klasu, istog godišta i približno iste kilometraže morati da daš skoro duplo više love nego za CliaA klasu gledaj od 2004 godišta i mlađe
Link to comment
pa to ja i govorim lancianu ali ajd, popice pivo. cerada izmedju dva stuba = krov :D
o jbt, resio da mi pokvari to pivo baksuz od Maheema :fantom: priznajem, pogresio sam. moj komsija ima to cudo od pluriela, valjda sam zablentavio zbog tog sto ili skine krov skroz il' je zatvoren. a od prljavstine se i ne vidi dal je cerada ili klasican krov.
Link to comment

ne smeš piti piva jer si bolestan, srozaće ti se imunitet još više.ne stigoh da reknem da je simpa taj C3 za žene. ima ga komšinica u plavoj boji ko moj adriatic poni bicikl iz detinjstva.

Link to comment
ne smeš piti piva jer si bolestan, srozaće ti se imunitet još više.ne stigoh da reknem da je simpa taj C3 za žene. ima ga komšinica u plavoj boji ko moj adriatic poni bicikl iz detinjstva.
ja sam imo crveni poni :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...