Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

+1 za Fiat Goran, zakazuje se ko kod neurohirurga (mislim ponedeljkom isključivo između 7 i 8 ujutro), ali ako je hitno, primi preko reda (mene jednom tako primio, odradio, skoro ne naplatio - bilo je nešto trivijalno, ali za mene razlika između stići i ne stići.To je na Altini. Kad sam se preselio u NS, nisam našao ni približno dobar servis. Stojanov je ok, ali ne više od toga (ovlašćeni, jel).Što se tiče onog puntića gore, liči da je ok. Ja samo lično ne volim crne automobile, ali to su već ukusi.

Link to comment
ovo mozes i na perspic :D
:isuse::lolol:
Ne radi to orderki posao, to je Fortwo.
da, ali možda je neki drugi smardžija zainteresovan, ovaj deluje od spolja krajnje zanimljivo
Link to comment

Ajmo ovako. Drugarica koja zivi i radi u Beogradu hoce da kupi neki mali autic, za po gradu uglavnom, i da je minijaturan jer tamo kod Arene nema bas mnogo prostora za parkiranje. Ona se lomi izmedju Nisan Mikre i Tojota Jarisa ali je zanima da li ima nesto slicnih gabarita a kvalitetnije, pouzdanije... Mozda neki Suzuki, ovde na temi ih svi hvale, samo ne znam jel ima neki Suzuki malisa kao ova dva. Ona bi cak mozda da uzme i novi auto (Mikra je valjda 10 700 evra), mada nije problem ni da je neki mladji polovnjak, tipa do 5-6 godina, ako valja.Pomagajte.

Link to comment
. Mozda neki Suzuki, ovde na temi ih svi hvale, samo ne znam jel ima neki Suzuki malisa kao ova dva.
Swift je najmanji u klasi čini mi sehttp://www.suzuki-srbija.rs/PolovnoVozilo.aspx?ID=7
Link to comment

Ma dobro, iznutra je manje bitno. Treba da je mali, pre svega, i da se ne kvari mnogo tj. sto manje, da je lak za odrzavanje. Ne znamo da li da osim nabrojanih gleda i neku Korsu, Klia ili nesto slicno, ili da se samo drzi ovih kosookih proizvodjaca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...