Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ako je sve tako kao sto pise (a pise da je auto prakticno nov), ja bih to bez razmisljanja kupio. naravno, prvo obori cenu. verujem da ga mozes dobiti za 4100.taj ce ti sa plinom trositi otprilike 6-7 dinara po predjenom kilometru u gradu. nema dizela koji sa tim moze da se takmici.
Link to comment

Dynamic je jaca oprema kod Punta, ovo je motor 8v, nesto tromiji, ali je laksi za odrzavanje od 16 ventila. Cini se da je dobra prilika, ipak,treba proveriti da li je udaran.

Link to comment

hvala na savetima,nekako me drugari teraju da kupim malo jeftini p.auto (oko 3500) i onda da ugradim sekvencijalni plin (koji je oko 350-400) evra. da shvatili smo da moramo da proveravamo serijski broj karoserije(ili kako se već zove) u policiji i da ga odvezemo kod komšije u radionicu da ga detaljno pregleda.što se modela tiče,e tu još ne znamo ništa.i moj neki utisak što se tiče prodavaca,placeva ,itd. svako od mojih prijatelja ima nekog "svog" ,koji je sigurno proveren,kod kojeg ću se vraćati,itd. meni smešno.kupili bi vw polo, ali mislimo da je to veliko za nas. a idealan bi bio 307,ali oni su uglavnom malo skuplji ( variara od 5000-pa na gore)

Link to comment
e, kacmo kod udaranja, jerima neka fora da se izvali radi li erbeg?u fazonu sam da nije funkcionalan kod cirka 80 posto polovnjaka.
Pa obicno svetli lampica od erbega na tabli, ali ponekad preprodavci uspeju da premoste tako da ne svetli nista, sto je bio slucaj na jednom mom autu. Tek dijagnostikom je utvrdjeno da ne radi.
Link to comment

pa polo ti je manji od 307 :)moj ti je predlog da kupis nesto poput onog punta koji je orderka gore okacila. ako nije udaran, ima da ga vozis 5 godina sa minimalnim ulaganjima i minimalnim troskovima za gorivo.

Link to comment
Pa obicno svetli lampica od erbega na tabli, ali ponekad preprodavci uspeju da premoste tako da ne svetli nista, sto je bio slucaj na jednom mom autu. Tek dijagnostikom je utvrdjeno da ne radi.
kad smo kod dijagnostike za talijane, cale treba da odveze punta negde, svetli mu ona servo lampica na tabli. u bosni, gde zivi, probao ali mu dunsteri nisu nista nasli. imas li neku preporuku za beograd?
Link to comment
kad smo kod dijagnostike za talijane, cale treba da odveze punta negde, svetli mu ona servo lampica na tabli. u bosni, gde zivi, probao ali mu dunsteri nisu nista nasli. imas li neku preporuku za beograd?
Odličan servis za Fiat, Alfa, Lancia, vrhunski rade i dijagnostiku, tamo već dve i po godine vozim svoje italijane Autoricambi Plus, Ugrinovačka 24, više na sajtu
Link to comment
Pa obicno svetli lampica od erbega na tabli, ali ponekad preprodavci uspeju da premoste tako da ne svetli nista, sto je bio slucaj na jednom mom autu. Tek dijagnostikom je utvrdjeno da ne radi.
pa taj rad.realno, kladio bih se da kod mene prvog ne radi, posto znam da je novi kit za erbeg nesto tipa soma evra.
Link to comment
kad smo kod dijagnostike za talijane, cale treba da odveze punta negde, svetli mu ona servo lampica na tabli. u bosni, gde zivi, probao ali mu dunsteri nisu nista nasli. imas li neku preporuku za beograd?
Fiat Goran, Altina. Zakazuje se, ali objasni da je zbog ćalca i primiće vas.
Link to comment

Goran je odlican, ali je guzva u pm...zakazivanje obavezno.

pa taj rad.realno, kladio bih se da kod mene prvog ne radi, posto znam da je novi kit za erbeg nesto tipa soma evra.
Zasto mislis da ne radi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...