Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

za manje novce se može pazariti mnogo bolji auto
ovo je najcesci komentar za bilo koji auto o kom se povede rec.btw, bez sale (jebes smarta), bas me zanima koji to mnogo bolji auto za manje novaca?¿
Link to comment

reno klio približno isto godište i kilometraža oko 1000€ manje od smartatojota jaris približno isto godište i kilometraža par stotina evra(do 800-1000) manje od smartavw polo približno isto godište i kilometraža oko 500-600 do 1000€ manje od smartapsgledao na polovnim automobilima, godište 2008. mi je bilo reper:)

Link to comment

mora da se salis (?¿) reno klio i jaris su sranje i kad su novi. a polo je dosadan, ko kutija za ciscenje cipela.eto, i to sam cuo, da je reno klio mnogo bolji od bilo cega.

Edited by Lancia
Link to comment
evo sestra i ja kupujemo kola,dobili kintu od babe(neko nasledstvo-zemlja) i shvatili da za 4000 evra možemo da kupimo pežoa 206 ili škodu fabiju...problem je u tome što za te pare možemo da kupimo auto koji je prešao oko 100.000km i 2005-06 godište.da li je to pametna investicija? kakva su vaša iskustva ,iz prve ruke ili iz priče, sa kolima koja su prešla već oko 100.000 km?da li znate još neki model koji bi mogli da pogledamo za te pare? jedino što smo odlučili da kola imaju 5 vrata...edit fiat panda nam se ne sviđa... :)
Sve je to relativno, jer pitanje je ko ga je i kako vozzio. U 99 odsto slucajeva kilomteraza je spustena, posebno na placevima i kod preprodavaca. Ali ok, najvaznije je opste stanje vozila. Moras da povedes nekog iskusnijeg prilikom gledanja auta jer, ukoliko ti nije poznanik ili rodjak, prodavcu ne veruj nista.Dobar polovnjak sa 100.000 pravih km je odlicna kupovina, ali moras da racunas na neke troskove, kao sto su obavezan veliki servis, a bice tu jos nekih sitnica. Tako da 500 evra od ukupnog budzeta ostavi na stranu. I obavezno insistiraj da auto pregleda majstor. U tom segmentu imas jako veliki izbor.
Link to comment

uopšte nisam imao to iskustvo sa kliom, kao ni dvojica mojih prijatelja(poznanika) sa yarisom što novim, što polovnimbtw. novi punto je 5799€(info naslovna Politike)

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
mora da se salis (?¿) reno klio i jaris su sranje i kad su novi. a polo je dosadan, ko kutija za ciscenje cipela.eto, i to sam cuo, da je reno klio mnogo bolji od bilo cega.
Klidža je sasvim ok, u 1.5DCI varijanti bih ga birao pre buljuka automobila iz klase. Jaris je dobar, ali precenjen.
Link to comment

onoliko se navozao sa tim 1.5 dci, pri ceni goriva koja ide ka 2€ potrošnja < 5,5l/100 km mu je velika prednost u odnosu na konkurencijunegde pročitah da će Mercedes ugradjivati te dci motore(modifikovane)

Link to comment

dig onomad reče da smart troši po gradu nešto preko 7 lclio(1.5 dci) troši po gradu nešto manje od 5.5 lnije baš mala razlika

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...