Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

A u čemu je poenta da želiš mali auto? Ideš nekad u šoping mol™ Ušće, delta sitije i tako to? Bezbednija si u većem, ima i takvih lepih, a dobrih.

Link to comment
sad sam zvala kraljevcanina.on nema pojma sta je to car pass, a ni servisnu knjizicu nema :cry:dige, sta dalje?
Onda ga je kupio havarisanog il ga je pazario ko zna gde, jer bez car passa ne može ni trotinet u Belgiji da kupi. Ja bih ga odjebao i za servisnu knjiicu, jer ovde svako ko oće da proda auto za više od 500e to čuva i daje uz kola. Dakle, odjebi ga :(
Link to comment

Ma možeš, naravno, samo je pitanje koliko si spreman da se cimaš oko toga. Posebno što ovde ljudi uzmu tlf i nazovu nasumično izabrani servis iz knjižice pa provere dal je tog i tog dana tim kolima rađeno ono što piše.

Link to comment

Ma i da ima servis i da ga nema, polovnjak ti je macak u dzaku (a i novi). Ako ti se svidi nesto, platis dnevnicu nekom dobrom mehanicaru da to ispregleda i voila.

Link to comment
Ma možeš, naravno, samo je pitanje koliko si spreman da se cimaš oko toga. Posebno što ovde ljudi uzmu tlf i nazovu nasumično izabrani servis iz knjižice pa provere dal je tog i tog dana tim kolima rađeno ono što piše.
dada, to ima smisla jos kako
Link to comment

Realno, jedino što ti servisna knjižica daje je činjenica da znaš da nije sa Miletom iza zgrade menjao ulje i paknove i da je sve što je servisnom knjižicom predviđeno za menjanje promenjeno na vreme. Možda zato ovde i imaš paradoks da npr. Audi sa pređenih 80-90k košta isto, ako ne i malo manje, od istog automobila sa pređenih 110k, jer njima na nekih 90k naleće serija skupih menjaža.

Edited by dig_chohano
Link to comment
A u čemu je poenta da želiš mali auto? Ideš nekad u šoping mol™ Ušće, delta sitije i tako to? Bezbednija si u većem, ima i takvih lepih, a dobrih.
a zato sto sam zemska sto nume da uparkira veliki da prostis :(i sto mi treba samo da dijete prevezem ponekad od tacke a do tacke b a ne za kakva putovanja i statijaznam.i da odem na poso, pijac i soping mol, za grad samo daklem :dada:
Link to comment

Pa i veliki™ se lako smesti, zabluda je da je to nešto mnogo teško, sva parking mesta su projektovana sa dovoljno lufta, i lako se navikneš. A i ti i tvoj nakot ste bezbedniji ako imate par metara gvožđa oko sebe. No, u tvojoj priči najbolje je da se okreneš nekom poznatijem autoplacu, oni valjda malo manje muljaju nego oni sa pet auta iza kuće, mada ne mora da znači. Ja recimo imam teoriju da se sa japancima ne moš mnogo zeznuti, uporište mi je sociološko. U nas takva kola kupuju domaćini podvrsta picajzle. To se ne ganja preko 90, ne lupa jer vozi samo glava familije, tinejdžer voli bemberu ili audija, a ne tojotu, a pere se svakog vikenda. Obično su zato svi odlično očuvani, i može se probrati dobar

Link to comment

evo sestra i ja kupujemo kola,dobili kintu od babe(neko nasledstvo-zemlja) i shvatili da za 4000 evra možemo da kupimo pežoa 206 ili škodu fabiju...problem je u tome što za te pare možemo da kupimo auto koji je prešao oko 100.000km i 2005-06 godište. da li je to pametna investicija? kakva su vaša iskustva ,iz prve ruke ili iz priče, sa kolima koja su prešla već oko 100.000 km?da li znate još neki model koji bi mogli da pogledamo za te pare? jedino što smo odlučili da kola imaju 5 vrata...edit fiat panda nam se ne sviđa...:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...