Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ne bih da kvarim zabavu, ali ne vidim da auto ima klimu, što je u Srbiji težak neizdrž. Nema ni šestu brzinu, dakle treba proveriti potrošnju. Tempomat je manji problem, ali ja sam vrlo navučen na njega...

Link to comment
de se to servisira u srbiji?
Trebalo bi da može da se servisira svuđe de rade Mercedese.edit: ASR - anti-slip regulation Edited by dig_chohano
Link to comment

Ole! Obavezno ga iscimaj da ti kaže šta sve od papira iz Belgije ima za auto. Ako ima car pass (onda si 100% sigurna da je kilometraža prava) i servisnu knjižicu iz koje vidiš da je održavan u Smartovom servisu ili Scuderia servisima nemaš šta da razmišljaš.

Link to comment

Ja ne bih pitao dalje. Ko ga jebe, sam je napisao da auto dolazi iz Belgije, a u Belgiji legalne prodaje bez car passa nema, osim kad se prodaje havarisan auto kod kog je procenjena totalna šteta.edit: naravno, druga opcija je da ga je kupio sa car passom na 167k km i spustio kilometražu, pa ti ni u tom slučaju sigurno neće dati car pass na uvid.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Ne bih da kvarim zabavu, ali ne vidim da auto ima klimu, što je u Srbiji težak neizdrž. Nema ni šestu brzinu, dakle treba proveriti potrošnju. Tempomat je manji problem, ali ja sam vrlo navučen na njega...
na ovom sajtu http://www.polovniau...&showoldnew=all (izvinite, numem da napravim lep link :blush: ) je oznaceto kao da ima klajmu. hura! :) Edited by orderka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...