Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

nikad ne bih kupio mali auto sa dizel motorom. nema nikakvog rezona. ako ti je to rezervni auto koji se samo tera po gradu, kupi punta 1.2. jeftin, pouzdan, sramotno jeftino odrzavanje.

Link to comment
Ima neko iskustvo sa Reno Cliom 1.5dci?
vozio pomenutog 4 godine(doduše bez klime)sjajan gradski auto, potrošnja što mu je najveći plus po gradu bila od 5.3 do 5.5 l/100km. Skoro nikakvih problema sa njim nije bilo, jednom godišnje radio servis u Kompresoru oko 130-150e i to bi bilo to, radio mu i španere i PK kaiš al se ne sećam koliko je bilo. Sipao dizel isključivo na MOLu i nikakvih problema sa diznama nisam imao, čuo sam da to kada crkne uši bole od cene popravke, zato sam po savetu na svakom malom servisu redovno menjao i filter goriva iako kažu da to nije potrebno. Na 4-5 meseci mu riknjavala leva sijalica za čiju mi je zamenu posle 2, 3 puta bilo potrebno oko 45 min, dok se desna koja je u principu trajala dosta duže menjala za minut dva.Sjajan prevoz
Link to comment
Ljudi, koji je problem sa ovim autom? :huh:već jako dugo stoji oglas (ne gledajte datum objavljivanja, bio je 100x, znam jer redovno gledam hyundai i30)
ako nije neka prevara, onda je to ultra povoljna kupovina. doduse, malo je taj motor slabashan za karavan verziju, al to i nije toliko bitno, kad je cena ovakva.
Link to comment

Neka priča postoji, što bi neko prodavao auto posle godinu dana a još je u njega ugradio i plin koji se još nije ni otplatio?Moguće da je došlo do nekog kurcšlusa kod ugradnje plina...

Link to comment
ako nije neka prevara
pa meni liči kao da ima neki problem, čim ovo ne može da se proda već mesecima. taj oglas stalno viđam, samo se povremeno refreshuje datum stavljanja (razlog više za sumnju). ima jedan takav sličan neko od mojih komšija, prelep auto. ne liči na klasičan karavan uopšte.
Link to comment

Vidim odgovoriste mi gde da gledam polovnjake u fr. I znam da ima ta tabela za odredjivanje carine i poreza a interesuje me jel ima negde da se nadje?

Link to comment
Vidim odgovoriste mi gde da gledam polovnjake u fr. I znam da ima ta tabela za odredjivanje carine i poreza a interesuje me jel ima negde da se nadje?
O, moćo, jbt. Gugl daje odgovor na obe stvari za 9 sekundi.
Link to comment

neće moća da gugla pa to ti je. godinu dana sam mu ponavljao ovde na forumu ali ne vredi. ne veruje mu valjda, šta li...

Link to comment
pa meni liči kao da ima neki problem, čim ovo ne može da se proda već mesecima. taj oglas stalno viđam, samo se povremeno refreshuje datum stavljanja (razlog više za sumnju). ima jedan takav sličan neko od mojih komšija, prelep auto. ne liči na klasičan karavan uopšte.
Izrazito ne volim karavane, ali Megane Grandtour bih vozio na keca.Upravo kako si rekla, uopšte ne liči na klasičan karavan.
Link to comment

Evo gledam na mobile.de polovnjake ispadose mi oci vise. Ima li neki forumas iskustva sa Ford Mondeom? Meni fino izgleda a vidim nije skup. Ima neki Citroen C4 2005. godiste 2500 eura sigruno je neka mucka u pitanju.

Edited by Moća
Link to comment

Ne brini ti sad gledam da suzim izbor sta mi se svidja pa cu posle da jurim sta ima u Francuskoj. Ajde budi malo drug samo podjebavas ovdi nikako da pomognes.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...