Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Opel – StipsaOnesvesti se kada mu majstor za promenu paknova traži četiri hiljade. Dinara, naravno!
Ako kupis paknove u nekoj prodavnici delova i platis samo ruke majstoru, izadje i ispod 3 hiljade dindzi. Jebote, stvarno sam stipsa sad.gif Edited by Zli Gli
Link to comment
Ako kupis paknove u nekoj prodavnici delova i platis samo ruke majstoru, izadje i ispod 3 hiljade dindzi. Jebote, stvarno sam stipsa sad.gif
Zli, ti beše van Bg-a? Da si ovde negde bliže Bulevaru, dao bih ti adresu lika koji mehaniku radi skoro za dž, u stvari, ne samo za opele, u Kaluđerici, dipl. ing, a ima servis. Ovde ne smeju reklame, pa neču dalje, a vi čačkajte.
Link to comment
Nađite se ovde negde po karakteru, zavisi šta volite:Opel – StipsaLekar, zanatlija ili samostalni komercijalni referent koji hoće da vozi nemački auto, ali po ceni korejskog. Mehaničar se hvata za glavu kad ga vidi, jer tvrdi da mu pasuje semering od keca, crevo za vazduh može iz veš mašine, a umesto boš pumpe ide motor iz frižidera, i za tu egzibiciju spreman je da majstora casti basnoslovnom sumom dovoljnom za pola čaše kisele. Onesvesti se kada mu majstor za promenu paknova traži četiri hiljade. Dinara, naravno! Auto je uvek relativno čist i ispravan, a vozi se do trenutka kad vlasnik stigne kući peške sa volanom u ruci šutirajući točak ispred sebe. Onda se ponovo kupuje Opel, u kog se vremenom ugrađuju delovi iz prethodnog. Sumnjiva podvrsta: vozač opel tigre. Ne zna se šta zapravo želi: poršea ili fiću.
našo se međ stipsama. imam vektru staru 23 godine koja u poslednje tri troši u proseku 5.75 dizela na 100 km. i sada me nežto tera da kupim novijeg opela (i samo opela) za do 4000. imaš neki predlog? korsa, astra, meriva, zafira? ili agila? koju žensku da izaberem? pod stare dane.PS: da, bio sam zanatlija.
Link to comment

A zašto ne bi opet Vectru? Recimo neku iz poslednje serije C modela. Preporucujem benzinski 1,8. U te poslednje 2 godine (2001 i 2002.) uneli su značajna poboljšanja i zato su dosta bolje od onih ranijih godišta. Zanimljivo je da na tržištu polovnjaka obično koštaju malo manje od Astre iako objektivno govoreći pružaju bitno više. cool.gif

Link to comment

Meni je Vectra B mnogo lepši auto, ali nemam nikakvih iskustva s njima, pa da ne lupetam. Vectre C smo imali u firmi i osim 1.9 motora (Fiatovih :D ), nemam mnogo simpatija za taj auto. Užasno tvrd i neudoban. Astra G i dalje auto za narod #1.

Link to comment

Kako se obracunava carina i porez kada se uvozi auto iz inostranstva? Cuo sam da ne ide na vrednost automobila vec ima neke tabele ili nesto slicno. Koji sajt je najbolji za polovnjake u Francuskoj? Trebalo bi uskoro da se ponovimo ali budzet nije bas veliki pa rekoh da probam da nadjem nesto u fr pa da mi drugar odande doveze.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

I ja sam imao vektru b, 1,8 slatko sam se izvozao uzduž i popreko po Srbiji, a i dalje. Nije loša i dan danas kao investicija, nije skupa, udobna, a još uvek izgleda prihvatljivo. Prodao sam je opet opelašu.

Link to comment
Kako se obracunava carina i porez kada se uvozi auto iz inostranstva? Cuo sam da ne ide na vrednost automobila vec ima neke tabele ili nesto slicno. Sent from my cigla using Tapatalk
postoji nekakva AMS knjiga sa tabelama, po njoj utvrdjuju vrednost kada ti odredjuju porez prilikom preregistracije
Link to comment
Kako se obracunava carina i porez kada se uvozi auto iz inostranstva? Cuo sam da ne ide na vrednost automobila vec ima neke tabele ili nesto slicno. Koji sajt je najbolji za polovnjake u Francuskoj? Trebalo bi uskoro da se ponovimo ali budzet nije bas veliki pa rekoh da probam da nadjem nesto u fr pa da mi drugar odande doveze.Sent from my cigla using Tapatalk
Šta ti je rekao principal da nadješ neki polovnjak do 100 Eura? :P
Link to comment

Ima neko iskustvo sa Reno Cliom 1.5dci?Ili sa Puntom 1.3jtd?Ili neki bolji predlog za taj tip automobila i cenovni rang do 3k?Uslov svih uslova - da podnosi klimu, tj. da ga ista ne guši previše. Krepah u Čađu.

Edited by Idioteque
Link to comment

Nju ovih dana uglavnom voze žena i beba, gde će njih dve u Čađu bez klime.Pokušavam da sklopim konstrukciju da se otarasim Čađa i dodam za neku zujalicu sa klimom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...