Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Jesi seo nekad unutra?
Očigledno nije. A nije ni ružna. Da imam para, Multipla (može i ova nova, 'ajde, šta sad) + 1.9 MultiJet i pesma.
Link to comment

Meni je multipla CARSKI auto. Da je gadan, to i mogu da prihvatim, ali da je loš, to nikako. Enterijer je bonbonica, praktičan i koristan do krajnjih granica, jednostavno mnogo cool auto.

Link to comment

Obratite pažnju da nisam rekao da je Multipla nekomforan, loš ili nefunkcionalan auto, već da je ružaaaaan. Sasvim dovoljno da se u 7 života ne odlučim za njega, jer ima komfora i u drugim automobilima, a da nije blam otključati ih :fantom:

Link to comment

Pitanje: kakvi su Mazdini dizeli? I, generalno, da li oni samostalno razvijaju svoje motore i dizel i benzin ili rade kao nisan-reno, i sa kim? (ima li Jojogija negde?)Kakvi su fordovi dizeli posle 2000?

Edited by kapetanm
Link to comment
(ima li Jojogija negde?
Mislim da je u banana lendu.. Našli da ga banuju kada sam uplatio put u Tokio i kada mi je trebalo X informacija. <_<
Link to comment
Pitanje: kakvi su Mazdini dizeli? I, generalno, da li oni samostalno razvijaju svoje motore i dizel i benzin ili rade kao nisan-reno, i sa kim? (ima li Jojogija negde?)Kakvi su fordovi dizeli posle 2000?
mazda ima saradnju sa fordom. znam da je fiesta bila isti auto kao mazda 121 u nekoj inkarnaciji, a cini mi se da isto vazi i za neku generaciju mazde2. mislim da prave i neki dzip u istoj varijanti. imajuci to u vidu, ne bih se zacudio da dele dizel motore poput nisana i renoa
Link to comment

vozim ja mazdu 5, slabiji od dva dizela (2000 kubika, 110 konja, jaci ima 136 konja). presao 70k za malo vise od 2 godine. solidno se drzi taj motor koji je, realno, preslab za veliku i tesku karoseriju. trosi vise nego sto sam ocekivao, mada ovaj auto i nije predvidjen za grad. na otvorenom je umeren (6-6,5 u medjugradu, 7-7,5 na 140+ na autoputu, 9,5+ u gradu).generalno, mazda nije nista posebno. ja sam imao previse dobru ponudu za ovaj auto (19500 sa odlicnim paketom opreme) i firma mi ga je kupila, pa ne zalim ali iskreno, nisam preterano odusevljen. bolji je od zafire, koja je u istoj kategoriji ali mi se cini da su i scenic i c4 picassa bolja resenja.

Link to comment
Obratite pažnju da nisam rekao da je Multipla nekomforan, loš ili nefunkcionalan auto, već da je ružaaaaan. Sasvim dovoljno da se u 7 života ne odlučim za njega, jer ima komfora i u drugim automobilima, a da nije blam otključati ih :fantom:
Obrati pažnju da lepotu automobila procenjuješ po spoljašnjosti, što je meni potpuna nebuloza. Meni je prioritet lepota enterijera, to ću valjda najviše i gledati, a Multipla je jebeno prelepa iznutra. Ko neka golišava sa Freestylera si, Filipe...
Link to comment
generalno, mazda nije nista posebno.
Ali baš. Od neuništivih automobila s kraja 80-ih i početka 90'ih do krajnje konfekcije, prosečnosti.
Link to comment
Ali baš. Od neuništivih automobila s kraja 80-ih i početka 90'ih do krajnje konfekcije, prosečnosti.
Khm. Vidi ovoU stvari ja sam smešno neodlučan. Nikako da se opredelim, nekad sam puno putovao pa mi je trebao veći i jači auto, sad više ne, za dizele ima za i protiv, za proizvođače, takođe, mator sam pa bih voleo francusku udobnost, ali i nemačku tehniku, a da na japanski način sve funkcioniše besprekorno. Moja interesovanja idu od pežoa 206 do volvoa s 6o.. Edited by kapetanm
Link to comment

Vozim Mazdu 3, doduše benzinca, i prezadovoljan sam. Sad, nisam nikakav stručnjak i nisam promenio previše modela u životu, ali stvarno ne znam šta bi zamerio. Sve je tu na svom mestu, lepo, udobno, utegnuto, kvalitetno... Auto Bildov test posle 100 000km je za sada drži na drugom mestu po kvalitetu izrade u klasi.Dok sam se raspitivao za kupovinu naleteo sam na brojna svršavanja na te Mazdine dizele, ali nisam hteo dizela, a i benzinac bio na akciji.Znam da su sa Fordom sarađivali na šasiji, Mazda 3 i Fokus imaju istu. Motori su valjda autentično Mazdini.

Link to comment

multipla je po meni najružniji auto u istoriji automobilizma. ma ne zanima me što je praktičan, štedljiv, izdržljiv i povoljan, meni je odvrataaaan. seo, vozio, slušao iskustva. onaj sa lapo lapo metanom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...