Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Mislim da sam se odlučio.Što se mene tiče, ja sam sa vožnjom završio do daljnjeg. Prelazio sam masne kilometraže (dnevno samo do kancelarije i nazad 110km, bez vožnje do klijenata i sl). Sve dok jednom nisam zadremao za volanom. Maltene sutradan sam otišao i kupio mesečnu kartu za prevoz.

Link to comment
nikada ford. najprecenjenija najgora marka automobila na svetu. posle zaporosca.
Tebi čovek kad pričaš o hrani prosto papuče da prinese. A kad pričaš o kolima, da te naglavačke izbaci iz kuće.
Bato, kupi gdzi lanciu ypsilon.
Uhuh, poslednji put kad smo pričali o lancii ipsilon letelo je perje. Lanciu deltu poštujem, ali tu se nekako glede lancie priča završava.
Ma nek joj kupi bicikl. Može i onaj assisted drive.
Kupio. Problem je u tome što se pedale ne okreću same.
Link to comment
Uhuh, poslednji put kad smo pričali o lancii ipsilon letelo je perje. Lanciu deltu poštujem, ali tu se nekako glede lancie priča završava.
heh, postujes lanciu deltu. pa neces valjda skvo na reli da prijavljujes. ja ti pricam jednu prakticnu pricu a ti me vatas za perje. nema boljih automobila za lepsu polovinu od lancie ypsilon, mini morisa, suzuki swifta i fiat pande. uostalom, pogledaj ko vecinom sedi za volanom tih kolica. ok je i taj mercedes a klase. znas zasto¿ zbog preglednosti. plus su feminizirani avtici.
Link to comment
Jel vozio iko multiplu? Meni nekako ovaj auto preteran.
dodji u BG, pola taksista ih vozi, a taksisti su najbolji izvor informacija.
Link to comment
Sve, sve, ali Multipla što je ružaaaaan...
joj i meni bio užasan dok se jednom nisam vozila u njemu. jebote, imaš mesta ko u sobi da sediš :)kaže taksista još i da su ga pravili da ''liči na delfina'' pa mi od tad nekako čak i simpa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...