Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ono šta meni posebno smeta kod pojedinih automobila (pa i malo većih od ovih) je kada centralna konzola ide u "V" ili "Y" i onda nemam mesta za desno koleno - i to mi smeta i na kratkim relacijama.
Niko gori od Forda po ovom pitanju. Jedan Fokus mi je ostavio trajne posledice na desnom kolenu tokom vožnje do makedonske granice. Ne samo da je centralna konzola preširoka, nego je i sama ivica oštra, ubija! Posle videh da je isto i kod Mondea, verovatno je i C-max taj fazon.
Link to comment
Niko gori od Forda po ovom pitanju. Jedan Fokus mi je ostavio trajne posledice na desnom kolenu tokom vožnje do makedonske granice. Ne samo da je centralna konzola preširoka, nego je i sama ivica oštra, ubija! Posle videh da je isto i kod Mondea, verovatno je i C-max taj fazon.
Pa, life on the edge :D
Link to comment
a sad realno, voziti bilo sta u nemackoj sem nemackih kola i derivata (tj povezanih firmi) je blasfemija. a sto si se vezao za tu A klasu, pa to je nesta najgrdje sto je ikada stvoreno u mercedesu... jos da pustis repove i brkove i bog da te vidi
Ama nisam se vezao, nego sam se interesovao - ovo ostalo manje više, ali za A nisam imao nikakve informacije, sem da se ona prva verzija prevrnula na testovima :lol:A i moj prvi auto u DE je bio švapski, posle toga samo japanci.
Niko gori od Forda po ovom pitanju. Jedan Fokus mi je ostavio trajne posledice na desnom kolenu tokom vožnje do makedonske granice. Ne samo da je centralna konzola preširoka, nego je i sama ivica oštra, ubija! Posle videh da je isto i kod Mondea, verovatno je i C-max taj fazon.
Mene je Mitsubishi Lancer tako neprijatno iznenadio. Ne izgledam kao Blek Stena (ma šta lepši pol tvrdio), ali u njemu ode desno koleno samo tako, plus što sam imao osećaj da sve vreme udaram glavom u plafon, iako sam spustio sedište.
Link to comment

to sa konzolom je opste mesto te klase. gomila kola ima taj problem. meni je sedece mesto u asti H uze nego u staroj mikri. isto je sa volvom V50 ili sa ford fokusom. nadrkana siroka konzola na sredini, jos ako je spustena, automatski ogranicava prostor za kolena. cini mi se da je jedino VW izuzetak tu, mada nisam sedeo u golfu 6... prethodni su bili OK

Link to comment
Grunfe, kako ide?BTW, čuo sam da je bilo isto nekih problema sa ilektrikom kod c-maxa?
ne mos verovati kako ide c-max. turbo rupa ne postoji. ubrzava kao trolejbus...
Link to comment

Bato, kupi gdzi lanciu ypsilon. To je pravi damski auto (govorim iz iskustva), elegantan, stedljiv, brz, pregledan, udoban...vlasnici su prava sekta, pozdravljaju se na dzadi kao i oni sa minijem. Auto je uradjen skoro ko svapski, motori odlicni, ne kvare se cak i ako ih teras ko manijak (citaj, ja). Moj trosak je za predjenih 160 hiljada, zamena ulja, kocnica, filtera i jedan motor za podizac stakla (prc, nije bio jeftin).455.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...