Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

fiat panda 2ka je ok autic...na stilo se slabo ko zalio, od mojih poznanika koji su ga vozili..cak su i te zalbe vise neka inercija negativnosti ka fiatu....

Edited by beeva
Link to comment
i kao nesto poredi...
Niko ih nije upoređivao, samo sam napisao šta bih ja uradio na njegovom mestu. Pritom sam mislio na novu (iz salona) - novu Pandu, ne znajući da je A-klasa u GER baš toliko dostupna. Da baš želim luksuz u malom automobilu, išao bih u inat nemačkoj auto-industriji (i sebi takođe), i na Lanciu Y, isti motor. Edited by zorglub
Link to comment

Nikakva nova kola bre, za A sam se bio pitao na glas baš zato što su me iznenadile cene, za koje sam mislio da su prilično više. I tu je glavni prioritet (pored tog da je uglavnom za grad) bio taj da ne moram stalno da intervenišem i sigurnost - dizajn, luksuz i sve ostalo, što bi rekao Toona "deveta rupa na svirali".

Link to comment
super je panda i sve toal ne kapiram da neko moze da stavi u istu recenicu ovo***i kao nesto poredi...
Eee care, marketing.glePored toga, FIAT nudi i benzin/metan verziju 0,9-litarskog turbopunjenog motora i TNG verziju 1,2-litarskog motora. Inače taj twin air 0,9 ima takvu emisiju da dobijaš od države 1000e ako ga uzmeš.naspram asketskogDoduše Mečkin CDI ima preko sto konja, auto ima preko tone i još malu potrošnju pride. Tako da jeste strava. Ali ako košta 7250e i to 2004 godište, sigurno ima boljih malih novijih za te novce?Panda sa cenom od 11,300e (od jula kreće kod nas), pa čak i sa tih 1000e je opet preskup. Pa za te novce kupiš lagano novi Suzuki SX4 koji je auto i po. A i nije prevelik.@razz - video sam prelepog seata ibicu 1500ccm, folcikin motor, kratak, pet vrata, leži na putu ko zmaj, lepa oprema, ne znam kakvi su dugoročno i na servisu, ali cene su im prilično niske (ovaj bio 2600e) i to ne previše star, tipa isto 2004, 2005...
Link to comment
Ma lako ja nađem i druge modele, nego mi je A klasa bio misterija, jer ga nikad nisam zagledao ni uzimao u obzir.
Zapamti, bez obzira ko je pisao tekst, ima istine u :
O Bože daj mi crni mercedessa registracijom malomda sebe konačno mogu da smatramzvaničnom budalom.O Bože daj mi crni mercedessa najmanje šestoro vratada mirno tresem svoju havanuu pepeljaru od zlata.Napolju đaci i zastavicei narod pritisnut mukomsa zadnjeg sedišta ne vidim ništasamo odmahujem rukom.O Bozže daj mi crni mercedesjer to je čudo nad čudima,lepo je nekažnjeno vozitipo cveću i ljudima.
Pa makar to bila i "uboga" A klasa. :)EDIT: ili boljehttp://www.youtube.com/watch?v=C-GFqhCq2HA Edited by Vapad
Link to comment
Zapamti, bez obzira ko je pisao tekst, ima istine u :Unfortunately this video is not available in Germanybecause it may contain music for which GEMA has not granted the respective music rights. Pa makar to bila i "uboga" A klasa. :)
Što ne peva to niko za w168 onda, majku mu?Ili moramo da se zadovoljimo sa:
Mercedes Benz, und AutobahnAlleine in das Ausland fahrenReise, Reise, FahrvergnügenIch will nur Spaß, mich nicht verliebenJust a little bit, just a little bitch...
Edit: još ovo:http://www.youtube.com/watch?v=1kYScJbMnoc Edited by Razzmatazz
Link to comment

ta analiza panda vs a-klasa bi verovatno mogla da nas otera dalje nego sto forum trenutno moz da izdrzi, narocito ako u igru uvedemo pandu hp100.... :lol:

Link to comment

Ma kupi ti ženi lepo golfa četvorku, zašto džabe da lupaš glavu kad se sa golfom sigurno ne možeš zajebati. trolololol

Link to comment

Pa nije to sladoled. Ne, sve je još uvek u fazi strateškog planiranja. Nije još završena brainstorming faza, pa ću tokom follow up faze uraditi nekoliko dijagrama zajedno sa analizama. U njih ću uključiti i ovu anketu sa foruma. I na kraju u MS Project, finansijske i ostale zavrzlame, pa da odštampam na folije za projektor i na miru sagledam sve zajedno na jedan civilizovan, naučni i objektivan način. To znači verovatno ništa pre letnjeg odmora, a posle toga treba pogledati da li su se promenile cene, koliko je letovanje bilo raskalašno i postoje li potrebe da se model odnosno plan apdejtuju.

Link to comment
Što ne peva to niko za w168 onda, majku mu?
:Dte švabe, ne dozvoljavaju ni samoreklamu...
"Mercedes Benz"Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz ?My friends all drive Porsches, I must make amends.Worked hard all my lifetime, no help from my friends,So Lord, won't you buy me a Mercedes Benz ?Oh Lord, won't you buy me a color TV ?Dialing For Dollars is trying to find me.I wait for delivery each day until three,So oh Lord, won't you buy me a color TV ?Oh Lord, won't you buy me a night on the town ?I'm counting on you, Lord, please don't let me down.Prove that you love me and buy the next round,Oh Lord, won't you buy me a night on the town ?Everybody!Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz ?My friends all drive Porsches, I must make amends,Worked hard all my lifetime, no help from my friends,So oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz ?That's it!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...