Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

imam i a6 i on služi samo za bitne klijente. laguna je za zadovoljstvo :)
E, vozio sam Latitude. Uopšte mi nije jasan auto, tj. pozicija u Renoovoj gami. Pride je golo g.
Link to comment

Pazario sam Civica na kraju. ;)Što se tiče kilometraže, našao sam na akumulatoru neku pohabanu i izanđalu nalepnicu na kojoj piše da je zamenjen sredinom 2010 na 97 i nešto malo preko tisuća kilometara. Servisna kaže da je (očigledno dok je auto bio pod garancijom) prelazio jako malo, tipa na 2 godine oko 15ak tisuća kilometara, a sa obzirom na stvarno perfektnu unutrašnjost auta u smislu očuvanosti, navedena kilometraža iz prethodnih postova stvarno nije nemoguća.

Link to comment
  • 1 month later...

Ma nisam ga ni ja do sada gledao, ali eto žena, za po gradu neki manji. A ovde u komšiluku je fabrika gde se pravio, pa ih ovde ima mali milion, za vrlo male pare (računam na serije posle 2000. odnosno apdejta i otklanjanja prvih boleština).

Link to comment
Ma nisam ga ni ja do sada gledao, ali eto žena, za po gradu neki manji. A ovde u komšiluku je fabrika gde se pravio, pa ih ovde ima mali milion, za vrlo male pare (računam na serije posle 2000. odnosno apdejta i otklanjanja prvih boleština).
Vozio sam ga ja, ne puno, kao uslužni auto, ali dovoljno da mogu da kažem da osim onih prvih serija koje su imale razne probleme, auto je odličan gradski auto. Sedi se visoko, novije serije su jako prostrane unutra, održavanje nije preterano skupo, s druge strane, to je Mercedes Benz, dakle izrada je perfektna, elektronika perfektna, svi motori su odlični, tako da ako možeš da si ga priuštiš kao city car(ono za ženu, decu i to), slobodno šibaj.
Link to comment
Je l' vozio neko mercedesa A klase? Je li skučen unutra ili dovoljno prostran? Ima li nekih posebnih mana?
Ahh, auto o kojemu nisam posebno nikad razmišljao. Nekako sam ga krajičkom oka registrirao da postoji uopće, sve dok ga nisam igrom slučaja dobio na vožnju i čuvanje kroz period od neka 3 mjeseca. Od tad sam se zaljubio u A klasu iako Mercedese ne volim pretjerano. Auto je iznutra prekomforan. Još mi nije jasno kako su uspjeli izvući onoliko prostora unutra.Po kakvim se cijenama kreću kod tebe, u blizini tvornice jelte ? Koliko bi došla jedna takva npr. 2005, 06,07 god, dizel 200, automatik ? Edited by Mister No
Link to comment

Imaj u vidu da se za svaku intervenciju (od menjanja ulja pa nadalje) mora vaditi motor zbog specifične konstrukcije, tako da barem u Srbiji to je 100 evra za vađenje motora pa onda da vidimo šta ste hteli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...