Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 months later...

Na milimetar sam da odlučim da odem da pogledam auto i možda ga kupim. Dajte neko mišljenje, savet, iskustvo. svako dobrodošlo. :)Mislim čak da mi je neko sa foruma i skrenuo pažnju na civica. Ako je istina ovo što piše u oglasu, auto je u boljem stanju od svih na polovniautomobili.com, a osetno jevtiniji, plus "kao" prava kilometraža.http://www.polovniautomobili.com/oglas2027808/honda_civic_14_107000km/Pa?...

Link to comment
Na milimetar sam da odlučim da odem da pogledam auto i možda ga kupim. Dajte neko mišljenje, savet, iskustvo. svako dobrodošlo. :)Mislim čak da mi je neko sa foruma i skrenuo pažnju na civica. Ako je istina ovo što piše u oglasu, auto je u boljem stanju od svih na polovniautomobili.com, a osetno jevtiniji, plus "kao" prava kilometraža.http://www.polovniau...ic_14_107000km/Pa?...
Povedi majstora, pogotovo nekog ko se razume u limariju... Meni ovo jako sumnjivo da je imao neko prevrtanje ili tako nešto.... Pogotovo deo gde kaze za interijer... Da bi posle 10 godina izgledao kao nov, potrebno je menjati ponesto unutra, a to niko ne radi, ako nije bilo neko sranje...
Link to comment

KILOMETRAZA JE ORIGINALNA, ITD. :Hail::lol: dovoljno je samo da pogledas oglas ovog nepismenog debila, koji ima upaljen caps sve vreme, i da ti bude jasno da ti se ne isplati ni da odes da pogledas auto. realno, ne trosi vreme da bi otisao na auto plac kod batice-shabana koji ce ti se obracati sa "batice/matori/ja ti licno garantujem/imas 100% garanciju na motor/kunem ti se u kevu ja bih ga vozio da nemam auto...."da ne pricamo o godistu i predjenoj kilometrazi.. ali zaista... ne znam kako ga nije sramota da napise 107k. - ovo je prosecno ocuvan civic sa realnom kilometrazom i njegova cena u zemljama EU- ovako je verovatno izgledao civic koji ti ides da vidis- ovo je odlicno ocuvan civic sa realnom kilometrazom od 125k i prikladnom cenom.

Link to comment

+ za te pare možeš da kupiš auto :)ne sumnjam da je auto dobar (dok se ne pokaže suprotno), ali itekako sumnjam da možeš da kupiš auto isto godište, sa jeftinijim delovima, veća klasa, viša oprema, i da posle možeš da ga prodaš!

Link to comment
Na milimetar sam da odlučim da odem da pogledam auto i možda ga kupim. Dajte neko mišljenje, savet, iskustvo. svako dobrodošlo. :)Mislim čak da mi je neko sa foruma i skrenuo pažnju na civica. Ako je istina ovo što piše u oglasu, auto je u boljem stanju od svih na polovniautomobili.com, a osetno jevtiniji, plus "kao" prava kilometraža.http://www.polovniautomobili.com/oglas2027808/honda_civic_14_107000km/Pa?...
Počeo si post rečima da hoćeš da ideš da pogledaš auto....
Link to comment

Ne radi mi nešto multi quote. :(@Walker: Sve ja to kontam, i činjenicu da je veliki broj njih mutno i da će reći sve i svašta, ali bem li ga, uvek kontam da postoji i neko "pošten" u celoj priči, kontam da je to dosta naivno i idealistički sa moje strane, jebem li ga. Auto ako je lupan, kontam da će majstor koga bih eventualno poveo lako to provaliti, tj nadam se. Uvek ima ljudi koji picikato čuvaju automobile (sam sam jedan od njih, i onaj ko ga uzme od mene, nema šanse da će se zajebati, a opet, verovatno će i taj kupac imati 100 predrasuda), imaju para i žele da se otarase svog jer su uzeli novi, i jebe im se za par stotian e manje, itd, itd. Msm, poenta, možda nije ni sve tako crno, barem je to nešto u šta kao potencijalni kupac želim da verujem. :)@Twisted: ne znam da li sam te razumeo... Šta znači da za te pare mogu da kupim auto? Ako misliš da ima boljih rešenja, iznesi ih slobodno. :) @Tresko, pa jesam, ali neću da idem da ga gledam, osim sa parama u džepu i da završim sve odmah, a nisam siguran 100% da to želim.I nekako mi je Jazz... Uf. Baš po meri. Em Japanac, em Honda, em nisam čuo lošu reč, smao reči hvale, em mi se sviđa enterijer (meni jako bitno), em mi je i spolja zanimljiv i cool.Btw, svaki predlog za nešto do 3500, možda malko preko - samo izvolte. :)

Link to comment
I nekako mi je Jazz... Uf. Baš po meri. Em Japanac, em Honda, em nisam čuo lošu reč, smao reči hvale, em mi se sviđa enterijer (meni jako bitno), em mi je i spolja zanimljiv i cool.
Onda sacekaj jos jedno 3 godine kad budem prodavao moj Jazz. :P
Link to comment
Jel? Koje godište, kako si zadovoljan, daj detalje na pp. :)
Juce istekla garancija, bukvalno. :) Znaci, ravno tri godine star, 45,000 PRAVIH km. :lol: sta da ti kazem, jesam zadovoljan, ali, sa druge strane, ovo mi je prvi auto pa nemam bas neku bazu za poredjenje. Praktican, prostran unutra za auto ispod 4 metra, ne preveliki potrosac, 7.5/6.5/5 beograd/autoput/magistrala, 1.4, 100ks. Skup za odrzavanje, barem u ovlascenom servisu, tipa, zamena prednjih kocionih plocica 120e, zamena panoramskog krova (da, zakacio me kamencic i naprslo staklo :isuse: ) 2400e. Sem toga, bez kvarova i problema, da kupujem sutra novi auto, opet bih ga uzeo u izbor samo mislim da je preskup u odnosu na konkurenciju trenutno. Taman mi za dve godine istice lizing i jos jedno godinu dana da se oporavim i verovatno cu onda da ga prodajem. :)
Link to comment

a obzirom da znam tošu lično em personalnu, takvu ženu za volanom nisi nikad video! :Da cenim i da ima boljih rešenja za 3500€. tu pre svega mislim na veću klasu automobila tipa laguna 2 sw :)

Link to comment
a obzirom da znam tošu lično em personalnu, takvu ženu za volanom nisi nikad video! :Da cenim i da ima boljih rešenja za 3500€. tu pre svega mislim na veću klasu automobila tipa laguna 2 sw :)
Od većih, msm da bih najradije nekog pasatčića. Reno me ne privlači, ali ič iako mi je laguna generalno ok, prava limuzinica, udoba i komforna. :)Što se jazza tiče, cenim da za bilo šta mlađe od 2003, 2004, ne bih imao para. :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...