Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Sigurno je bolji, jedino što ne želim da plaćam eksponencijalno veću registraciju :)
Uh. To sam izgubio iz vida. Ja se ložim na bilo šta sa Fiatovim JTD motorom u dogledno vreme
Link to comment

sad... to je večita tema: da li udobniji, bezbedniji, jeftiniji za održavanje ili brži auto? nemere sve zajedno... šta je kome važno... meni je najbitniji subjektivni osećaju udobnosti i komfora za volanom i koliko i kako reaguje na papučicu s gasom uz blagi osvrt na potrošnju i servis, a u tom segmentu :uzdah: reno je mamojebac

Link to comment

Uh...meni se Renoi apsolutno adopadaju™, kada sam u njima imam utisak da sam u zapadnom automobilu koji je sve učinio što se može da bude konkurentniji sa Dačijom, Ladom i Fiatom po pitanju cene...Uđem u nov Reno, i to prilično skup, a imam osećaj da sam u nekom jeftinom polovnjaku. Mislim, OK, sve je to subjektivno, ne govorim o samoj vožnji, već o enterijeru, sedištima i sl. ali opet...Megan, Klio, Fluenc, sve overih™ i razočarah™ se do te mere da mi reakcija na papučicu i gas uopšte nisu ni bili bitni. Posebno Fluenc, koji naoko deluje ipak kao klasa iznad, a u stvari prc :) Skuplje modele naravno nisam ni pogledao, a kamoli seo u njih.

Link to comment
Uh...meni se Renoi apsolutno adopadaju™, kada sam u njima imam utisak da sam u zapadnom automobilu koji je sve učinio što se može da bude konkurentniji sa Dačijom, Ladom i Fiatom po pitanju cene...Uđem u nov Reno, i to prilično skup, a imam osećaj da sam u nekom jeftinom polovnjaku. Mislim, OK, sve je to subjektivno, ne govorim o samoj vožnji, već o enterijeru, sedištima i sl. ali opet...Megan, Klio, Fluenc, sve overih™ i razočarah™ se do te mere da mi reakcija na papučicu i gas uopšte nisu ni bili bitni. Posebno Fluenc, koji naoko deluje ipak kao klasa iznad, a u stvari prc :) Skuplje modele naravno nisam ni pogledao, a kamoli seo u njih.
Beži od Renoa što te noge dalje nose. Nemoj slučajno da se zajebeš.
Link to comment

A FIAT, Tresko? Reci nam nesto o njemu ^_^ Moram da priznam da mi se mlogo svidza novi Bravo, sa recimo 1.9MJT-om. Ali kod nas ih nema bas mnogo.A i fali mi koja hiljadarka u odnosu na recimo Focus 1.6 Tdci

Link to comment
ceka se jos samo jogijevo misljenje...
Ako je za mene, oko cega misljenje?Nikad nisam kupio niti imao polovan auto, samo sto mogu da kazem je bezite od bivsih sluzbenih kola. Na njima su "bas me briga" isprobavali sve sto ne treba, pa i ucili decu da voze.
Link to comment

obzirom na vreme koje nadolazi prva i najvaznija karakteristika automobila koji se kupuje treba da bude ekonomicnost, gorivo nikada nece vise biti jeftinovozio clio 1.5dci 4 godine(iskljucivo gradske voznje) i bio prezadovoljan, nijedna iole skuplja popravka, sipaj i vozi. Renaultov 1.5dci je najbolji i najekonomicniji malolitrazni common rail motor na svetu

Link to comment

Cekaj ti bi pre "setao" nikakvu ribu samo zato sto je jeftinija manje zahtevna nego neku vrhunsku cicu, koja eto mozda trazi malo vise paznje? Ne volim tu analogiju, jednom se zivi, ako cu da bankrotiram zbog goriva onda neka bude tako cool.gifedit: izbacio vulgarnosti

Edited by ducca
Link to comment
samo sto mogu da kazem je bezite od bivsih sluzbenih kola. Na njima su "bas me briga" isprobavali sve sto ne treba, pa i ucili decu da voze.
-1Nema bolje održavanih kola od službenih. Mogu vozači da ga drkaju koliko oće, taj auto mora da ide na svaki predviđeni servis po servisnoj knjižici i to u 99% slučajeva u zvanični servis proizvođača, na kom se usput odradi kompletan check-up i promeni sve što ne valja, nema tu "nemam sad za popravku/servis, promeniću sam ulje, mogu ove gume još godinu-dve...". Uvek bih pre kupio službeni auto iz Danske il Beneluxa nego onaj što ga je baka u Nemačkoj samo subotom izvozila iz garaže do pijace koja je na 500m.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...