Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Pre 7-8 godina smo ganc novom Alfom 156 2.4 JTD krenuli za Niš. Negde kod Velike Plane pukla karika.
sigurno bi se to svidelo onom mom odlicnom drugu ponosnom vlasniku astre u garanciji, koji godinu dana sedi po servisima u nadi da ce mu neko ustelovati menjac tako da moze da vozi auto (sto sam ga kacio pre neki dan)ako nista drugo, uz svo maltretiranje i neugodnost, karika se samo zameni i problem resen. a i ne kazu ti da ne umes da vozis zato sto se auto raspada od vibracija nakon sto das gas ;)
Ili kad ti ode ler gas bez da ijedan majstor u drzavi moze da to sredi, ili ovo ili ono... sve vidjeno kod jednog od tri najbolja druga na 156-ici 1.8TS, 2002. godiste. Stukao je u nju do sad blizu 15 000 evra i ulaze i dalje jer je rekao da ce je voziti dok se ne raspadne skroz. Da ne gresim dusu, jedan drugi drug ima istu ali 1.6TS i za ovih par godina je imao samo oko 1600-1700 evra neplaniranih troskova, sto je super u odnosu na ovog prvog.
15ke je bullshit da izvines. ili je bila u garanciji ako je kupljena nova pa tada ne bi ubio toliko para u nju, ili bi kupio ceo nov motor za par hiljada nakon nekoliko godina i resio problem (ako vec ne moze drugacije). Edited by Zverilla
Link to comment
sigurno bi se to svidelo onom mom odlicnom drugu ponosnom vlasniku astre u garanciji, koji godinu dana sedi po servisima u nadi da ce mu neko ustelovati menjac tako da moze da vozi auto (sto sam ga kacio pre neki dan)ako nista drugo, uz svo maltretiranje i neugodnost, karika se samo zameni i problem resen. a i ne kazu ti da ne umes da vozis zato sto se auto raspada od vibracija nakon sto das gas ;)
Mučeni čovek, tek sad videh link.
Link to comment

na svakom automobilu danas moze da se desi pizdarija. prijatelju je na novoj hondi akord - kupljenoj u moskvi, novoj doduse u honda zastupnistvu - riknuo menjac, ali kompletno. u medjuvremenu se mucenik preselio u beograd i krv je propisao da nekako delta ispostuje garanciju iz rusije, i to samo zahvaljujuci tome sto je potegao silne veze.opeli su posebno skloni pizdarijama. i svako moze da izvadi iz dzepa primer.ali danas postoji samo jedan kriterijum za procenjivanje pouzdanosti, a to je statistika. na zalost, alfa je tu decenijama na dnu svake liste, jedna od najgorih. nisam siguran da postoji evropski brend koji je na toliko losem glasu. mozda su se malo popravili u poslednje vreme ali takav imidz se ne menja preko noci.za tu taksisticku famu o lanciji ne znam i u nju ne verujem. jes da sam vozio lanciu iz 80/tih ali sem fiata pande, ne verujem da bih i pod pretnjom smrcu dao svoj novac za vozilo made in italy.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...