Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

3 minutes ago, Ras said:

Za planinu Lada Niva, brt, kakav Qashqai!

 

Panda 4x4, Skoda Yetti, možda bi čak i neki C3 Aircross mogao da odradi posao?

 

Kad budem imao para za kola za svaki dan i samo za planinu, lako ću se snaći. :D

Link to comment

dosta tih specijalizovanih vozila se praktično ne može voziti ako se navikneš na aktuelne standarde udobnosti vožnje. lada niva je jedna od takvih, a nažalost mnogih /pa i mene nakon što sam je stvarno probao/ tu je i prva panda 4x4, sem ako ne nađeš primerak iz sena koji je konzerviran i tako stoji 30 godina. stari defender jedva, kamiončina samo takva.

Edited by Eleniko
  • +1 3
Link to comment

viđu, nijesam jedini sa ovom konzervom na forumu.

 

ja sam proletos na ludačkom terenu dostojnom tenkova ratka mladića uspeo da odvalim bočni donji spojler koji ide ispod vrata ali za to sam sam kriv, odnosno ortak koji se nameračio da tuda prodjemo. ali to ide u pravcu jedne od mojih zamerki a to je nedovoljan clearance. sa druge strane to nije off road vozilo tako da mogu samo da se raziđem.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Indy said:

Ne znam šta vi radite po planinama, ali nama dobro služi naš Suzuki SX4 S-Cross. Istina, nema previše mesta za prtljag ali nama dosta, skije ionako iznajmljujemo.

 

Baš sam ga pre sat-dva gledao, u Srbiji je trenutno na akciji i sa full opremom košta 25.700 EUR.

Link to comment
14 minutes ago, Eleniko said:

dosta tih specijalizovanih vozila se praktično ne može voziti ako se navikneš na aktuelne standarde udobnosti vožnje. lada niva je jedna od takvih, a nažalost mnogih /pa i mene nakon što sam je stvarno probao/ tu je i prva panda 4x4, sem ako ne nađeš primerak iz sena koji je konzerviran i tako stoji 30 godina. stari defender jedva, kamiončina samo takva.

 

+1

lada niva je verovatno najneudobniji auto koji sam vozio u životu, enterijer totalno nepraktičan.

Link to comment
6 minutes ago, Sundance Kid said:

 

+1

lada niva je verovatno najneudobniji auto koji sam vozio u životu, enterijer totalno nepraktičan.

Lada niva je prvo namenjena za teren pa onda za sve ostalo, a za to ostalo baš nije. 

Još pre i-haa godina po nekim selima na Kopaoniku sam skontao da nije suv sve što liči na suv pa makar bio i 4X4. Pa i ako je tojota. :)

Jedino niva mogla. 

 

Link to comment
17 minutes ago, napadaj said:

 

Baš sam ga pre sat-dva gledao, u Srbiji je trenutno na akciji i sa full opremom košta 25.700 EUR.

 

To ovaj novi? Pa to nije loše, čitao sam da su ga pravili da bude bolji od kaškaija i da su mu digli klasu, jedino što je ostalo od saradnje sa fijatom je 1.6MJET, što kod nas valjda znači da imaš delove na svakoj trafici

Link to comment
4 minutes ago, Zaboravan said:

Lada niva je prvo namenjena za teren pa onda za sve ostalo, a za to ostalo baš nije. 

 

I troši ko omanji tenk, što bi Rusi pravili nešto ekonomično kad imaju okean nafte u Sibiru.

Link to comment
Just now, goofs said:

 

I troši ko omanji tenk, što bi Rusi pravili nešto ekonomično kad imaju okean nafte u Sibiru.

Troši koliko sipaš :D

Prenos sklon kvarenju, hoće da se prevrne ako te ponese to što si se uspentrao iz kozijiu stazu. Imao brdo mana. 

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Vapad said:

 

To ovaj novi? Pa to nije loše, čitao sam da su ga pravili da bude bolji od kaškaija i da su mu digli klasu, jedino što je ostalo od saradnje sa fijatom je 1.6MJET, što kod nas valjda znači da imaš delove na svakoj trafici

 

 

Da. I isporuka odmah.

 

https://www.suzuki-srbija.rs/

 

 

Link to comment
1 hour ago, Vapad said:

 

To ovaj novi? Pa to nije loše, čitao sam da su ga pravili da bude bolji od kaškaija i da su mu digli klasu, jedino što je ostalo od saradnje sa fijatom je 1.6MJET, što kod nas valjda znači da imaš delove na svakoj trafici

 

 

E pa nije, novi Suzukiji su izbacili dizele komplet.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...