Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nije to više toliko loše, naprotiv:Opel-Astra-Sport-Interior-View-Pictures.jpg
Opel je u poslednjih par godina, napravio nevidjeni kvalitativni skok što se dizajna tiče. Napustili su traktorski dizajn, i sad prave baš dobru unutrašnjost.
Link to comment
Opel je u poslednjih par godina, napravio nevidjeni kvalitativni skok što se dizajna tiče. Napustili su traktorski dizajn, i sad prave baš dobru unutrašnjost.
Za nagradu ce dizajn sektor, pogotovo onaj koji radi na kupe verzijama da popije otkaz. Njih jedno 750, da bi zadrigle svinje svrha mogle da podele sto vise suske.Nije nikakva tajna da GM ozbiljno planira da se otarasi Opela (taman kad je poceo da lici na nesto i kad sve manje podseca na svapski penzionerski san).
Link to comment
Ko ima dobar, ocuvan Golf 4, recimo 2000. godiste pa na ovamo, nece ga dati za 3200-3500 pa makar crk'o. No way, Pedro! biggrin.gif
evo ti moj za 3100. nije registrovan, treba mu novi akumulator i poseta autoelektricaru da resetuje alarm (ostao bez struje kad se ispraznio akumulator) i odblokiraju brisaci - ovo je posledica toga sto nije vozen poslednje 2 godine. 2000. godiste, 249.000 (prave kilometraze, licno sam ga pazario u hamburgu 2003. sa 100.000 i od onda je prelazio po 20k godisnje), mehanicki tip top (motor, menjac, vesanje itd - sve pod konac). karoserija dosta ugruvana u gradskoj voznji, (cesanja pri parkiranju, kamencici po haubi itd). palio sam ga 1 mesecno otkada ga ne vozim ali me smara da se bavim prodajom sa srpskim budalama. ala sam ga nakitio, svaka mi cast.
Link to comment
biggrin.gifCekaj, 'ladno imas Golf 4 (1.9 tdi, verovatno) koji ne vozis vec dve godine nego tako bezveze stoji u garazi? ohmy.gif
1.9 TDI, 90 KS - da dokitim:)pa vozio sam ga rado i sa ljubavlju dok nisam probao sta radi opelovih 150 dizel konja. sa pamele anderson se tesko vracas na seku sabljic, if you know what i mean.
Link to comment
evo ti moj za 3100. nije registrovan, treba mu novi akumulator i poseta autoelektricaru da resetuje alarm (ostao bez struje kad se ispraznio akumulator) i odblokiraju brisaci - ovo je posledica toga sto nije vozen poslednje 2 godine. 2000. godiste, 249.000 (prave kilometraze, licno sam ga pazario u hamburgu 2003. sa 100.000 i od onda je prelazio po 20k godisnje), mehanicki tip top (motor, menjac, vesanje itd - sve pod konac). karoserija dosta ugruvana u gradskoj voznji, (cesanja pri parkiranju, kamencici po haubi itd). palio sam ga 1 mesecno otkada ga ne vozim ali me smara da se bavim prodajom sa srpskim budalama. ala sam ga nakitio, svaka mi cast.
Nisi rekao da je karavan, a karavan ne bih vozio, nema šanse. :)
Link to comment
Ko ima dobar, ocuvan Golf 4, recimo 2000. godiste pa na ovamo, nece ga dati za 3200-3500 pa makar crk'o. No way, Pedro! biggrin.gif
nakon sto sam uzeo alfu 156/2.0 u savrsenom stanju koja me je sa sve registracije na moje ime kostala 3200, uvek sam se cudio ko daje tolike pare za (raspalog) golfa 4but that's just me.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...