Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

On 3. 7. 2023. at 18:43, Zli Gli said:

Ima li neko na ppp ko vozi Punto, Clio, Korsu, Golfa 5 tedei 2004. godiste, Pezo 207, Skodu Fabiu i slicna vozila za obicne smrtnike, ili ste bas svi osim mene tajkuni? :cry:

 

Peugeot 307 HDI 2.0 90 konja

 

Uzeo bih ga za kuma..ili bih ga usvojio..ili ga muvao da se kresnemo i tako nesto slicno..

 

Kapiram da ce zena dusu da mi iscedi ako ga sad ne zamenim kad bude ovo sa vaucerima..ako bude

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Valkyrie said:

Šta sa vaučerima?

 

Pa ono..banja Rusanda..banja Zdrelo..Srebrno jezero..odmaralista na Jastrepcu, Goliji..znas vec

Link to comment

Zanimljivo kontempliranje o tome da bi ga kresnuo, a onda ga menjaš za vaučer u nekoj banji. Starosti, teška li si.. 

 

Spoiler

Našla sam o čemu pričaš 

 

Link to comment
8 hours ago, extragluv said:

 

Pogledao svajcarske oglase i hteo da napisem da mu je cena jaca od realne ali vidim da ovamo nijedan koji sam gledao nema panorama krov a i to daje na ceni tako da je ok do 14500, sasvim ok. 

 

Ima ovaj zeldi pre restajlinga, isto mala kilometraza i perfektno stanje, mogao bi uz cenkanje da se sredi mozda i za 11500e ali ima ove gadne crne dodatke sa strane na vratima jbg. 

 

Screenshot_2023-07-12-06-44-32-642_ch.autoscout24.autoscout24-edit.thumb.jpg.040191e71c504a514f6f8271cc22693b.jpg

Edited by Zli Gli
  • +1 1
Link to comment

@extragluv mislim da smo nedavno pisali nešto ovde o tim automobilima. Ja sam baš bio zagrejan za njih, sedišta i tabla mi se jako sviđaju ali mi nije prijalo što je precenjen, i stariji i noviji, a za te pare - u bilo kom paketu opreme, zadnja stakla se ne spuštaju no je na leptir, te treba obraćati pažnju da ne pušta vodu s vremena na vreme. Mani... Meni to bilo baš deal breaker

  • +1 2
Link to comment

taj leptir fazon od juga nisam sreo.

 

fino mi izgleda, nije nesto spolja ali nije ni preruzan. za drndanje po bgu manje vise dodje kao idealan. 

Link to comment

najozbiljnije, bez trolovanja razmisljam da uzmem ovu mazdu. jako se slabo pojavljuju na oglasima. ova presla nista, jako dobro izgleda, ocuvano itd. dal vredi 23k nemam blage ili da idem na nizu cenu. ako imate bilo kakav savet slobodno pisite jer o mazdama ne znam bas puno. znam da ih je neovlasceni hvalio

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21967656/mazda-3-20-g150?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

najozbiljnije, bez trolovanja razmisljam da uzmem ovu mazdu. jako se slabo pojavljuju na oglasima. ova presla nista, jako dobro izgleda, ocuvano itd. dal vredi 23k nemam blage ili da idem na nizu cenu. ako imate bilo kakav savet slobodno pisite jer o mazdama ne znam bas puno. znam da ih je neovlasceni hvalio

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21967656/mazda-3-20-g150?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

Lep auto. Koliko kosta nov?¿

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Lep auto. Koliko kosta nov?¿

30k€

bokte mazo

:gospode:

 
 

prvo sam pomislio da je 23k previše, kad sam video da je 30k nov, onda ovo nije loša ponuda

 

daće je za 22, ti mu nudi 21,5

 


 

ps

da ne ulazim(o) u priču da li nov vredi 30k

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

30k€

bokte mazo

:gospode:

 
 

prvo sam pomislio da je 23k previše, kad sam video da je 30k nov, onda ovo nije loša ponuda

 

daće je za 22, ti mu nudi 21,5

 


 

ps

da ne ulazim(o) u priču da li nov vredi 30k

 

Nije samo to, nego gledam sta sve kosta oko 20k a preslo 200.000km. Ja mislim da bi dao za 21.000.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, extragluv said:

bas ovo sto lancia kaze. jako malo je presao, oprrma mu je koliko vidim ok, bose ozvucenje, grejanja kojecega itd

Ako mozes da se ispruzis za toliko para, uzimaj :) nov, bre.

 

Ja nasao za Kumsa i mene

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21965993/mini-countryman-john-cooper-works?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

 

dosta je i ovo jeftino, s obzirom kakav motor je u pitanju. Ovde kolje samo skupo odrzavanje.

Link to comment

Ta Mazda mi je zelja odavno. Kupuj ne razmisljaj. Mada jeste jaka cena, nove Suzuki Vitare su sa automatskim menjacem i 4x4, 140KS pre godinu dana bile ta cena. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...