Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Golfara 6 1.4 tsi 122ks, 2011. godiste, 182 hiljade km, teram sad na pregled i bice verovatno uradjen kompletan lanac i mali servis, u povratku sa carine mi trosio 4.6L po bordu iz Simanovaca do SM mada kapiram da laze ipak

 

Mazda 2 1.3 benzin 2008, uzeo u paketu zbog spustanja cene zbirno ali nisam video da nema klimu pa je dobar za necije roditelje za laganu voznju po gradu, bice sportska cena

 

Astra J 1.4 turbo 2011, 131 hiljadu km, uradjen lanac i mali servis u Calibri u Simanovcima, perfektan auto osim sto ima felne 18" jbg, tako stiglo

 

 

IMG-20230616-WA0004.jpg

IMG-20230616-WA0003.jpg

IMG-20230616-WA0007.jpg

Link to comment

Ima i Astra K 2016. 1.4 turbo ali to cemo prodavati tek kad obojica obavimo more, posle leta.

 

I drug iz detinjstva otisao u Njemacku da radi pa se zaleteo i uzeo Pezo 508GT 1.6 turbo 225ks automatik i zeni Captur ali je skontao da mu ovo ne treba pa prodaje za 30 tisuca, brutalan auto, vozio sam, jede put i ima brdo opreme.

 

 

IMG-20230616-WA0006.jpg

Link to comment

Ma sav je seksi i spolja i iznutra, ja se odusevio. Mislim da je 2019. godiste, on je kupio sa 40 a sad ima 60ak hiljada km. Da nisam kockao uzeo bi od njega i vozio dok se ne proda, pas me jebo. 

IMG-20230616-WA0009.jpg

IMG-20230616-WA0010.jpg

Link to comment
57 minutes ago, Zli Gli said:

Golfara 6 1.4 tsi 122ks, 2011. godiste, 182 hiljade km, teram sad na pregled i bice verovatno uradjen kompletan lanac i mali servis, u povratku sa carine mi trosio 4.6L po bordu iz Simanovaca do SM mada kapiram da laze ipak

 

Mazda 2 1.3 benzin 2008, uzeo u paketu zbog spustanja cene zbirno ali nisam video da nema klimu pa je dobar za necije roditelje za laganu voznju po gradu, bice sportska cena

 

Astra J 1.4 turbo 2011, 131 hiljadu km, uradjen lanac i mali servis u Calibri u Simanovcima, perfektan auto osim sto ima felne 18" jbg, tako stiglo

 

 

IMG-20230616-WA0004.jpg

IMG-20230616-WA0003.jpg

IMG-20230616-WA0007.jpg

Zasto radis lanac skoro na svim kolima?

Link to comment

Na Capturu preventivno i imao sam ok cenu i hocu da bude tip top, na Astri se culo krcanje kad se upali pa se smiri a na Golfu slicna prica ali mozda nije lanac nego neki pk kais ili nesto, videcemo. Svakako ne radim jer sam dobar covek:D

  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
On 27. 5. 2023. at 8:06, Zli Gli said:

Neki dan sam isao u Sabac u AMSS po neke papire i rodjak me pitao usput da svratim na plac Aldi da mu pogledam neki Pasat B7 limuzinu.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20530832/volkswagen-passat-b7-20-tdiconfortline?attp=p0_pv0_pc0_pl2_plv3

 

U opisu odlicno stanje a tamo... presao 140 hiljada km mozda u rikverc, sto kazu saljivdzije, prednji branik zinuo i promasena nijansa, hauba lose uklopljena pa zazori nisu dobri, na vratima vozaca ima rdje i donji deo zjapi napolje, felne lose ofarbane pa se ljuste... Itd itd. Nije bilo vredno paljenja pa ne znam kakav je mehanicki ali sigurno ima jos mali milion nedostataka.

 

Na placu ima jedno milion evra u robi ali ako su im sva kola ovako odlicna, skidam kapu kako uspevaju da izjebu ljude. Mada je bilo lepsih i bolje ocuvanih primeraka okolo, da ne gresim dusu, ali mislim da su teski prevaranti. 

 

Mi smo onda uzeli preko njih i auto je odličan, proverio ga moj majstor i potvrdio. Izgleda da im se dobro razvio biznis pa se verovatno provuče i ponešto što nije baš sjajno.

 

Moguće da šabački i beogradski Aldi nisu na istom nivou, al' Šabac ionako nije na nekom glasu :D

 

  • +1 1
Link to comment

Nisu depilirani ali svakako nisam vukodlak srbenda, prosecno dlakave noge ali se ne vidi na slici:dry:

Edited by Zli Gli
  • Wub 1
Link to comment
29 minutes ago, Zli Gli said:

Nisu depilirani ali svakako nisam vukodlak srbenda, prosecno dlakave noge ali se ne vidi na slici:dry:

Mene ste drkali na Perspicu zbog smooth efekta na kameri, a eto ti sad bez dlaka se prodaješ. 

 

Napadaj u krizi srednjih godina i pre nego što se oženio. 

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...