Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ja sam ga pratio još dok je bio bgmechanic profil ili kako se već zvao na instagramu. Kačili se snimci i fotke pokvarenih delova i krenulo se sa lajvovima na yt.
Vremenom je to naraslo baš u ozbiljnu priču. Toliko da je prestao da radi u servisu i posvetio se samo snimanju za internet platforme.

Baš pre nekih mesec dana vidim da je verio neku devojku (po njenoj objavi na instagramu), što mi malo bilo wtf jer znam da ima ćerkicu i ubeđen sam da je oženjen bio. Onda vidim da je došlo i do promene produkcije, pošto mi nešto ostalo u glavi da je celu priču sa snimanjem pokrenuo sa Bokijem (kan i lingus studio). A u ovom intervjuu vidim "Pre nekoliko meseci i potpuno neplanski, ukazala mi se prilika da uđem u biznis koji se bavi kreiranjem zabavno-edukativnog programa za YouTube, Instagram i TikTok. Jedna lagana priča je vrlo brzo prerasla u ozbiljan biznis koji je trebalo voditi i organizovati. S obzirom na to da su automobili tema programa, prirodno sam uklopio ovu obavezu sa ostalim poslovima. " i zaključim da je celu priču neovlašćenog servisera preuzeo ovaj lik. Šta se tu sve izdešavalo ne znam, ali u toku je bilo opremanje nove lokacije (izgleda baš te u Surčinu gde je i pronađen), novi početak itd.

Našao sam sad i da su "žive" neke prepiske i glasovne poruke što smo imali preko instagrama još pre tri godine, jbt šta li se tu desilo sve...

Link to comment

Au jbt..... hebemti srranje...nemam reči da kažem, baš me ovo pogodilo, delovao je kao dobar lik, ali stalno pritisnut, imao je baš očigledne ups and downs, neka razočarenja ali i planove. 

Link to comment

nisam poznavao coveka ali je odlicno radio posao. jedan od retkih autora koje sam se trudio da pogledam. mlad, bre!

 

bas mi je zao   :(  

  • +1 2
Link to comment

Neki dan sam isao u Sabac u AMSS po neke papire i rodjak me pitao usput da svratim na plac Aldi da mu pogledam neki Pasat B7 limuzinu.

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20530832/volkswagen-passat-b7-20-tdiconfortline?attp=p0_pv0_pc0_pl2_plv3

 

U opisu odlicno stanje a tamo... presao 140 hiljada km mozda u rikverc, sto kazu saljivdzije, prednji branik zinuo i promasena nijansa, hauba lose uklopljena pa zazori nisu dobri, na vratima vozaca ima rdje i donji deo zjapi napolje, felne lose ofarbane pa se ljuste... Itd itd. Nije bilo vredno paljenja pa ne znam kakav je mehanicki ali sigurno ima jos mali milion nedostataka.

 

Na placu ima jedno milion evra u robi ali ako su im sva kola ovako odlicna, skidam kapu kako uspevaju da izjebu ljude. Mada je bilo lepsih i bolje ocuvanih primeraka okolo, da ne gresim dusu, ali mislim da su teski prevaranti. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

@Zli Gli Kod mene u Vrscu, lik autolimar radi prodaju polovnih kola..pola placa mu je otpad sa ulupanom gvozdjurijom..druga polovina automobili za prodaju. Ljudi koji dodju jasno mogu da vide obe polovine placa. 

 

I lik zaradjuje nevidjeno. Kad sam pitao ortaka kako je jebeno moguce, samo mi je rekao "Ne bi verovao koliko ljudi je taj covek zajebao i jos uvek mu uspeva."

  • Tužno 1
Link to comment

Da, to je jos jace, mehanicar trgovac ako je posten ti mozes da kupis bas dobar auto ali od limara/farbara mozes da ocekujes da kupuje sto vece olupine da bi mu bilo isplativije i onda to ispravlja i gituje i vraca u zivot... Ovi sa placa ne rade ni mehaniku ni limariju ali eto, dovoljno je reci Sabac.

 

Imaju neku Astru J 2017. godiste, 1.6 dizel 110ks, pristojno stanje i prosecna oprema a traze 13 hiljada evra. Po toj logici ovaj moj turbo benzinac vredi bar 14 jer je u boljem stanju, Opelovi benzinci fenomenalni i skuplji od dizela, oprema jaca kod mene... a ja hteo da dobijem oko 12 i da budem koliko toliko zadovoljan, koji sam amater:dry:

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, SNARC said:

@Zli Gli Kod mene u Vrscu, lik autolimar radi prodaju polovnih kola..pola placa mu je otpad sa ulupanom gvozdjurijom..druga polovina automobili za prodaju. Ljudi koji dodju jasno mogu da vide obe polovine placa. 

 

I lik zaradjuje nevidjeno. Kad sam pitao ortaka kako je jebeno moguce, samo mi je rekao "Ne bi verovao koliko ljudi je taj covek zajebao i jos uvek mu uspeva."

To su automobili koji kao da su prevozili Ukrajince oko Bahmuta.Imam ovde jednog nazalost naseg,registrovan je kao procenitelj,ima pravo da kupuje havarisane automobile i sredjuje ih za prodaju.Ne znam sta bi rekao.

Link to comment
On 27. 5. 2023. at 8:06, Zli Gli said:

skidam kapu kako uspevaju da izjebu ljude

 

Ljudi jednostavno nemaju pojma, ne razumeju se, uključujući mene. Mogu npr. da uočim očigledne stvari, ali malo bolji limarsko/farbarski posao i mogu da gledam pola dana, ne vredi. Jbg, treba biti u tome.

Skvo slupala auto (nije bila krivac), prednji i zadnji deo razvaljeni. Kolega čuo, kaže doći ću da pogledam. Došao sa kumom limarom, čoveku je trebalo možda pun minut da kaže: "Ide". Odvezoše ga, središe, kolegina sestra ga vozila u sreći i veselju 3 godine pre nego što su ga zavalili dalje, a mi ga prodali za daj-šta-daš, samo da ne zauzima parking.

Link to comment

Kakvih sam se radova nagledao kod ovog jednog odlicnog limara, brat mu kupuje kola u Svajcarskoj i doteruje ovamo pa vracaju tamo. Relativno skuplja kola, 5-10 hiljada cesto bude cista zarada, mislim da ispod 3-4 ni ne pomisljaju. Ali stvarno covek zna posao, ima onaj panter za razvlacenje, voli taj posao, zna sve fore sa pravljenjem boje, totalni profesionalac. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Navukli smo se autica, ima jos ponesto na cekanju, pa da okacim i ovde iako su sve sirotinjske varijante a vi tajkuni vozite samo novo iz fabrike ali neka stoji

 

Captur 2015. 1.2 turbo 120ks automat, 97 hiljada km, uradili smo komplet lanac i mali servis, dva seta tockova

 

Mazda 3 2013. 2.0b atmosferac 165ks, 188 hiljada km, perfektan auto, jak neunistiv motor a ne trosi nesto mnogo

 

Astra J GTC 2012. 1.6 turbo benzin 180ks, 179 hiljada km, isto cuveni odlicni A16LET motor, felne neke skupe namunjene velike, pravo momacko auto

 

 

 

 

IMG-20230616-WA0008.jpg

IMG-20230521-WA0006.jpg

IMG-20230616-WA0005.jpg

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...