Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nekako mi kod tih mazdi boja pravi baš ozbiljnu vizuelnu razliku :D Ti Megani se ovdje uBosni kreću od 11 tisuća ojra pa naviše, uglavnom zavisno od kilometraže.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam u ponudi Pezo 3008 1.2 turbo 130ks automatik, 2021. godiste sa 40 hiljada km. Na oglasima su 23-25 hiljada taj model i kilometraza i tu mogu da zaradim nesto ali me zanima, posto ovde ima mnogo tajkuna, da li biste dali 22-23 hiljade za tako neki polovan kao nov auto? Dizeli sa 150-200 hiljada km su oko 20 hiljada evra, nema nijedan sa ovako malo km pa da uporedim cene sa dizelasima.

 

Auto premunjen ali nisam pametan. 

Link to comment
30 minutes ago, Zli Gli said:

Imam u ponudi Pezo 3008 1.2 turbo 130ks automatik, 2021. godiste sa 40 hiljada km. Na oglasima su 23-25 hiljada taj model i kilometraza i tu mogu da zaradim nesto ali me zanima, posto ovde ima mnogo tajkuna, da li biste dali 22-23 hiljade za tako neki polovan kao nov auto? Dizeli sa 150-200 hiljada km su oko 20 hiljada evra, nema nijedan sa ovako malo km pa da uporedim cene sa dizelasima.

 

Auto premunjen ali nisam pametan. 

 

@Ayatollah  valjda vozi ovo, mozda on moze da pomogne.

Link to comment

to mu dođe nekih 20% posto viša cena, sad dal je inflacija u ovih godinu dana 20%
 

mislim da su dodali po 1k& na razumni rast

Link to comment
On 16. 4. 2023. at 18:48, Zli Gli said:

Imam u ponudi Pezo 3008 1.2 turbo 130ks automatik, 2021. godiste sa 40 hiljada km. Na oglasima su 23-25 hiljada taj model i kilometraza i tu mogu da zaradim nesto ali me zanima, posto ovde ima mnogo tajkuna, da li biste dali 22-23 hiljade za tako neki polovan kao nov auto? Dizeli sa 150-200 hiljada km su oko 20 hiljada evra, nema nijedan sa ovako malo km pa da uporedim cene sa dizelasima.

 

Auto premunjen ali nisam pametan. 

 

On 16. 4. 2023. at 19:20, nenad said:

 

@Ayatollah  valjda vozi ovo, mozda on moze da pomogne.

 

Koji paket opreme ima? Ja imam neki hibridni Active, sa dodatom kamerom i senzorima, ako je recimo GT paket, onda je to druga priča, jer je i cena novog GT-a znatno veća od cene Active-a.

 

Btw, ja sam izuzetno zadovoljan onim što sam dobio od njega za prethodne 2 godine i 22,5k km na satu, stvarno je praktičan, komforan i udoban, uživanje za porodičnu vožnju, ali ne znam da li bih platio sada 22k EUR za auto koji je prešao 40k, obzirom da sam ga novog (sa ručnim menjačem doduše) platio tek nešto više od toga. Sad, može biti da mi ta činjenica malo narušava objektivnost u ovoj stvari, naročito kad vidim ovo za dizele od 150k km za 20k EUR. Verovatno bi zavisilo od stanja konkretnog automobila.

Link to comment

Ma ja da imam milion evra sad ne bi mi opet vise od 10-15 hiljada otislo na auto, prosto me ne radi voznja tako ali trziste je trenutno takvo kakvo jeste i to su te cene. Kazu iskusniji prodavci da nece pasti i da nikad nisu pale ni posle kakve krize, prosto kad skoce to tako ostane.

 

Jak je paket opreme, Allure, evo slika. Prljav iznutra ali vidi se lepo. 

Screenshot_2023-04-17-09-19-45-558_ch.autoscout24.autoscout24-edit.jpg

Link to comment
5 minutes ago, djeneralche said:

2008 ili 3008?

 

2008, ta godista 3008 su bas dosta skuplji. 

 

I jos nesto primecujem i kod nas i preko, kod dosta modela su benzinci skuplji od dizelasa. Danas gledao neku mecku A180 2015. godiste, benzinaca malo i opusteno prosek 17+ hiljada a dizela ima isto godiste za par hiljada manje. Isto i kod Astri i mnogih drugih, doduse Opel ima odlicne benzince ali za neke proizvodjace bas ne kontam:unsure:

Edited by Zli Gli
Link to comment
On 16. 4. 2023. at 21:05, kud u maglu Simoviću said:

to mu dođe nekih 20% posto viša cena, sad dal je inflacija u ovih godinu dana 20%

 

3 minutes ago, lord_s said:

Neverovatna je stvar da ja danas ovaj CX-30 mogu prodati za vise para nego sto sam ga platio novog.

 

Prošle godine u junu-julu sam uzeo auto za €9k, u periodu kad su već dobro počele da skaču cijene auta. 

 

Nakon tri-čet'ri mjeseca cijena istog je bila +30%.

 

Neki dan sam gled'o na njemačkom oglasniku i po istim specifikacijama kad filtriram izbaci mi (njemačku™) cijenu od €12k (tad negdje u septembru oktobru je bilo €12.5k za isto godište).

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...