Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Jes lep spolja, nema dvojbe, no mi unutra bio prilično - blah. Plastika ko na Dačiji. Plus preglednost buljson, al to je realno tako kod većine novih kola, dizajn je postao prioritet. Inače, jedan od najčešćih službenih automobila ovde.

Link to comment
Evo, ja mesec dana vozim Astru i zaista sve pohvale.
Pitao sam za moju, Astru G biggrin.gif Ti verovatno imas ovu najnoviju, mada je meni i H isto mnogo mocna (provozao me drug u 1.9 cdti, mnogo dobro ide).
Link to comment
Iako me BMW i dalje asocira na Kneleta, i meni je kec jedan od favorita (posebno ova nova verzija). Naravno, mogu svi oni da se jebu ako se pojavi Volvo C30 sa 5 vrata koji je najavljen za 2012.
Meni je kec OK samo kao kupe, ovako ruku na srce ne moze da pridje A3, pogotovo unutra gde je Audi zakon.Nije ti losa ni Mazda CX5 ako ulazi u tih 8.Volvo je mnogo lep, a da ce imati uvrnuto dupe, imace. taman za tebe, nisi ni ti sasvim cist :)
Link to comment
Pitao sam za moju, Astru G biggrin.gif Ti verovatno imas ovu najnoviju, mada je meni i H isto mnogo mocna (provozao me drug u 1.9 cdti, mnogo dobro ide).
pa nista joj ne fali, ako je benzinac 1.4 ili 1.6 sluzice te dugo i dobro. za nase puteve super auto.ne teraj puno na rezervi, jer im se lako sjebe pumpa za gorivo. ne znam za neke druge kriticne detalje. Edited by garoviks
Link to comment
pa nista joj ne fali, ako je benzinac 1.4 ili 1.6 sluzice te dugo i dobro. za nase puteve super auto.ne teraj puno na rezervi, jer im se lako sjebe pumpa za gorivo. ne znam za neke druge kriticne detalje.
1.4 sa 90 konja, za sad savrseno sljaka. Sto se tice voznje na rezervi, cenim da za ove dve i po godine jedno 50-70% vremena teramo tako isuse.gif Rekao sam kevi da cu se smejati kad vrisne ta pumpa, ali ne registruje me 2% nego samo tera i ne misli.
Link to comment
Bembara je najlepši hečbek ikada napravljen.
Do ove godine, moja lepša polovina je vozila 330xd hatchback, i auto je mislim najbolji hatchback ikad.Posle joj je dopizdelo pa je prešla na Volvo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...