Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

29 minutes ago, Lancia said:

Uzimas isto, ili?¿ 

Isto, samo novije... Naručio sam u januaru, bog zna kad će stići... Treabalo je maj/jun, nadam se septembar/oktobar...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Isto, samo novije... Naručio sam u januaru, bog zna kad će stići... Treabalo je maj/jun, nadam se septembar/oktobar...

Ako ga nisi personalizovao nesto puno, rok bi trebalo da bude 2-3 nedelje, mada vidim sad da ovde ljudi cekaju od polovine oktobra i dan danas mrka kapa, navodno poluprovodnici. 

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Ako ga nisi personalizovao nesto puno, rok bi trebalo da bude 2-3 nedelje, mada vidim sad da ovde ljudi cekaju od polovine oktobra i dan danas mrka kapa, navodno poluprovodnici. 

Da, poluprovodnici...

 

Auto je naručen, na slepo(nisu imali kupca), još u oktobru, ja u januaru bio na servisu sa mojim, pitao da li šta imaju da je već naručeno, oni mi rekli da imaju AWD sa full opremom, isporuka u maju... Ja rekao ok, ajde da kaparišem...

 

Mesec dana kasnije mi javljaju da zbog problema sa poluprovodnicima moraju da pomere isporuku na neodređeno... Ja rekao ok...

 

ALi ako mi ne daju tačan datum do početka leta, otićiću i uzeću neki Volvo, jebeš ga, oni uvek imaju na lageru...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Da, poluprovodnici...

 

Auto je naručen, na slepo(nisu imali kupca), još u oktobru, ja u januaru bio na servisu sa mojim, pitao da li šta imaju da je već naručeno, oni mi rekli da imaju AWD sa full opremom, isporuka u maju... Ja rekao ok, ajde da kaparišem...

 

Mesec dana kasnije mi javljaju da zbog problema sa poluprovodnicima moraju da pomere isporuku na neodređeno... Ja rekao ok...

 

ALi ako mi ne daju tačan datum do početka leta, otićiću i uzeću neki Volvo, jebeš ga, oni uvek imaju na lageru...

XC60 Recharge je prelep, 1 litra na 100km, 78km autonomije, ako ne lazu...

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Lancia said:

XC60 Recharge je prelep, 1 litra na 100km, 78km autonomije, ako ne lazu...

Znam, ali mi je bio malo iznad neke cene koju želim da platim... Ne puno, samo malo, ali mi je ipak to + što bi morao za svaki servis u BG, okrenulo da ostanm na Toyoti... Mada, sad, se već nerviram, mesc i po mi ništa ne javljaju...

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

1 litra na 100km

 

Marketing. 

Jeste prvih 100 km tako. Il' ako ti nije baš pretjerano bitno vrijeme za koje ćeš da stigneš te (x*100) kilometre. 

Nije da rant-ujem već samo demistifikujem. :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Tpojka said:

 

Marketing. 

Jeste prvih 100 km tako. Il' ako ti nije baš pretjerano bitno vrijeme za koje ćeš da stigneš te (x*100) kilometre. 

Nije da rant-ujem već samo demistifikujem. :fantom:

Meni bi leglo, pa nek bude marketing, koliko hoce. Druga stvar je brzina, jbg, ali to igra ulogu kod svih.

 

U principu, preskupa igracka, ko moze i ima racuna, nek uziva - lep auto.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Meni bi leglo, pa nek bude marketing, koliko hoce. Druga stvar je brzina, jbg, ali to igra ulogu kod svih.

 

U principu, preskupa igracka, ko moze i ima racuna, nek uziva - lep auto.

 

Uopšteno pričam za potrošnju MHEV-a. Ne mislim na brzinu već vrijeme (punjenja baterije).

Link to comment

E Radisa, mog'o sam ti ja zavrsiti tri puta do sad nesto iz Svice, nov nov nov, oprema mrtvi ful, koza klima lamperija... ali ti hoces u te tajkunske ovlascene firme, samo bahato samo bezobrazno... I sad cekaj:fantom:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

E Radisa, mog'o sam ti ja zavrsiti tri puta do sad nesto iz Svice, nov nov nov, oprema mrtvi ful, koza klima lamperija... ali ti hoces u te tajkunske ovlascene firme, samo bahato samo bezobrazno... I sad cekaj:fantom:

Zvaću ja tebe da mi završiš našto za dete, za jedno godinu ipo, dve, ako budeš u poslu... :)

Link to comment
23 minutes ago, Tpojka said:

 

Uopšteno pričam za potrošnju MHEV-a. Ne mislim na brzinu već vrijeme (punjenja baterije).

A OK, nismo se razumeli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...