Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts



[mention=1302]Milosh76[/mention] pa ne znam kako velika konjaža 99 za suv, nek je i crossover, ali priznajem da se verovatno ne razumem u finese oko cilindara itd.
 

 


Na poslu imamo Skodu Kamiq (1.0 sa 109konja) ide losije od moje Kia, a kad ga vozim trudim se da vozim kao sto vozim svoj auto.

Isti taj motor ide u novi Golf u Audi A3, u Oktaviu koja je i veca i teza.
Kamiq je "podignuta" Fabia, nikad je ne bih kupio, iako nemam dece.
Link to comment
3 hours ago, Lancia said:

Takva cena je manje vise i kod mene, lep autic, samo vidim opaske da potrosnja nije izmedju 5 i 6 litara, nego realnih 8, ako ti to nesto znaci.

ma kantara

 

čuš kia supersonics

:isuse:

 

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ma kantara

 

čuš kia supersonics

:isuse:

 

Sad i ti :lolol: iskreno nista mu ne fali, ko voli takva vozila. Opet, sto bi ti rekao, not my cup of tea, ja ne volim suvove i crossovere, osim kad je Countryman u pitanju, ja kad biram auto, meni je najvazniji motor pa sve ostalo, ali ko mene pita.

  • Haha 1
Link to comment

seo u njega i sportage i delovali su mi prilično jeftino sa onom plastiketinom unutra. sportage mi je čak i bio na listi pošto mi se sviđa linija, ali kakvo je razočarenje bilo kad sam ga upalio, lebe mekani. dovoljno je bilo 5 sekundi da napustim vozilo i definitivno ga skinem sa liste, a sviđa mi se linija čak i više od kadjara

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

seo u njega i sportage i delovali su mi prilično jeftino sa onom plastiketinom unutra. sportage mi je čak i bio na listi pošto mi se sviđa linija, ali kakvo je razočarenje bilo kad sam ga upalio, lebe mekani. dovoljno je bilo 5 sekundi da napustim vozilo i definitivno ga skinem sa liste, a sviđa mi se linija čak i više od kadjara

Isti utisak, jbt. Ja krenuo da se vadim, nije za mene SUV, on dosadan al prijatan prodavac u salonu, uzmite da probate onda Kia Rio, brate mili ono nema snage da zivi, cini mi se da je samo Clio bespomocniji auto od toga.

Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

Kia Rio je Polo klasa... Mali smesan gradski auto...

Da, onako je malo nabudzeno napravljen, pa pomislis da je ozbiljan auto u pitanju, ustvari ne moze da pridje ni Pandi.

  • -1 1
Link to comment

pa ima tih gradakih auta koji nisu smešni, gorepomenuti klio npr ili fabia

 

 

mi smo u kombinatu imali jednu riju, i kako smo je dugo arčili za razliku od drugih auta ova se dosta brzo razakala, al je i tako razakana dugo i manje sretno živela s obizrom ko i kako je sve akao

Link to comment

fordari treba odati priznanje za postojanje čitave jedne grane u auto industriji 

 

auto otpada, da nema forda milioni ljudi na svetu bi bili bez posla i njihova deca bi gladna legala i budila se svako jutro

:fantom:

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa ima tih gradakih auta koji nisu smešni, gorepomenuti klio npr ili fabia

 

 

mi smo u kombinatu imali jednu riju, i kako smo je dugo arčili za razliku od drugih auta ova se dosta brzo razakala, al je i tako razakana dugo i manje sretno živela s obizrom ko i kako je sve akao

Zato je moja mala Lancia bila zverka od auta :wub: kakav crni klio, rio...

Link to comment
14 hours ago, April said:

Plus manje troše i opterećuju diferencijal ako imaju veću konjažu, lagano se penješ šestom uz Begaljičko brdo

Ne prelaziš dve hiljade obrtaja

Ček, zar nije diferencijal zakačen na točkove s jedne a na "izlaz" sa menjača sa druge strane, te da mu je onda nebitno koliko se brzo vrti motor 

Link to comment
6 hours ago, Lancia said:

Da, onako je malo nabudzeno napravljen, pa pomislis da je ozbiljan auto u pitanju, ustvari ne moze da pridje ni Pandi.

 

Panda (ova poslednja) je sprava za mučenje naspram Rio-a.

  • -1 1
Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

seo u njega i sportage i delovali su mi prilično jeftino sa onom plastiketinom unutra. sportage mi je čak i bio na listi pošto mi se sviđa linija, ali kakvo je razočarenje bilo kad sam ga upalio, lebe mekani. dovoljno je bilo 5 sekundi da napustim vozilo i definitivno ga skinem sa liste, a sviđa mi se linija čak i više od kadjara

Qashqai=Kadjar,Peugeot 4007 =ASX ili Outlander bese.Sto rece koleza Zli Citroën C5 cross ili C4 se nesto pakuje u Japone ,tako da i on potpada u ASX kategoriju.

Mene zanima vase forumako misljenje o tome zasto ljudi kupuju 4x4 u Srbiji ako nisu marveni lekari ili zaljubljenici u prirodu,popovi,skijasi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...