Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

33 minutes ago, Zli Gli said:

Ma prosto razmisljanje da 1.6 u tako povelikom autu ne vuce dovoljno dobro, to ti je sva mudrost kod potencijalnih kupaca. Mi smo imali jedan Pasat B7 karavan 1.6 sa 105ks i isao sasvim lepo za nekoga ko nece da divlja, brzo se i prodao. I Audi A3 sam imao sa istim motorom, sasvim korektna snaga ali on je ipak laksi od Pasata bio. Opet, imao sam Audi A4 2.0 140ks mislim 2007. godiste i tako je lepo isao a trosio maksimalno 6 litara, odusevljen sam bio. 

 

Pogledaj cene pa ako imas lufta uzmi, prodace se i taj 1.6 lako. 

To je problem bio.Slaba zarada 

Link to comment

Kako se forumskim ekspertima cini ovaj oglas? Jel jaka cena?

 

Ima isti model sa nesto manjim motorom (120 kubika manje) i nesto jeftiniji. Svi su na nenormalno maloj kilometrazi, ili lazu ili su kupili auto i drzali ga u vitrini.

Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Kako se forumskim ekspertima cini ovaj oglas? Jel jaka cena?

 

Ima isti model sa nesto manjim motorom (120 kubika manje) i nesto jeftiniji. Svi su na nenormalno maloj kilometrazi, ili lazu ili su kupili auto i drzali ga u vitrini.

Takva cena je manje vise i kod mene, lep autic, samo vidim opaske da potrosnja nije izmedju 5 i 6 litara, nego realnih 8, ako ti to nesto znaci.

  • Hvala 1
Link to comment

Crossover.

 

Quote

Put simply, a crossover is lighter and built on a car platform, while a traditional SUV is heavier and uses a truck chassis.

 

Link to comment

Nije sjajno ni za krosover, kontam da je i ovaj Bayon sto je drug kupio isto krosover a motor benzin 1.4 sa 100ks, atmosferac, kilav penzionerski. Ali ima ljudi kojima je to sve dovoljno pa valjda moze da prodje.

 

Mislim, ja sad vozim Punto 2001. godiste 1.2 benzin 60ks ali on ima cenim jedno 800 kila max pa je super za zujanje po gradu a ovi od tonu i ne znam koliko ipak traze neku snagu, turbinu, svasta. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
[mention=102]Zli Gli[/mention] je li realna ova kubikaža i ks za SUVa? 
To je turbo benzin, mala kubikaza-velika konjaza. Trocilindricni turbo motori koji ne mogu da se porede sa atmosfercima.

Vozim Kia Ceed 1.0 sa 100 konja, turbo benzinac, tri cilindra. Odlican auto i ubrzanje i potrosnja i bukvalno sve.

Mnogo bolji nego 1.4 atmosferac 4 cilindra i isto 100 konja.


VW ubacuje u Seat, Audi, Skodu i Golfa isti motor, tri cilindra turbo benzin 1.2 i 1.0 sa 110 konja cini mi se.
Link to comment

@Milosh76 pa ne znam kako velika konjaža 99 za suv, nek je i crossover, ali priznajem da se verovatno ne razumem u finese oko cilindara itd.

 

Onako pitam, radoznala sam samo. 

 

@Djuro ja imam mpv sa 1.8 TDCi motorom, s obzirom da sam još uvek čergarka - mislim da mi je to neka mera. 

 

Edited by Valkyrie
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Pitaj Kumsa šta vozim, ali nežno. 

 

 

 

 

 

Forda, c max. 


I nemas problema?

Moja dva drugara, obojica po troje dece, proklinju dan kada su ih kupili..

 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

@Zli Gli je li realna ova kubikaža i ks za SUVa? 

Automobil ima 1200 kg, pa su i 1,4/100 ks (četvorocilindrični) i 1,25/84ks (trocilindrični) motori sa sasvim dovoljno snage. Ovom drugom će zafaliti snage kada je opterećen (4 odrasle osobe, prtljag...). Trocilindrični turbo bi bio bolji izbor.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...