Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ako ih nema na oglasima, pogledaj strane oglase i na to dodaj 2000-2500, koliko bi izasli carina i prevoz mozda, mada ne znam jel skuplje ili jeftinije za hibride. Auto kucama ako dajes u zamenu staro za novo izgubices dosta sigurno, moj bradlt iz Svice je na desetak auta koja je tako menjao izgubio 40-50 hiljada evra, prosek 5+ ispod cene dobijao po autu. 

Link to comment

Ne ne, za Audi Q3 koji vredi 20+ carina i prevoz zbirno placeni oko 2500, za ovo Radisino cudo sam lupio jer ne znam pa moze biti i jace a moze i jeftinije ako ima nekih popusta na uvoz hibrida. Mada je ovo proizvodjac van EU, verovatno je skuplje. 

Edited by Zli Gli
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
Just now, Lezilebovich said:

Kako je oktavija manjih gabarita ? Ili ja ne znam sta je oktavija :(

Ma manjih je u odnosu na BMW serije 5 ili neku E klasu... :fantom:

 

Imam ja tako jedan mali™ na prodaju, doduše, jača je cena, ali za japanca se vredi otvoriti... :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Ma manjih je u odnosu na BMW serije 5 ili neku E klasu... :fantom:

 

Imam ja tako jedan mali™ na prodaju, doduše, jača je cena, ali za japanca se vredi otvoriti... :fantom:

daj link za tvog RAVa :)

Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

daj link za tvog RAVa :)

Nisam ga još okačio, kad mi jave da je ušao novi u proizvodnju, onda ga kačim...

 

Trebalo je 15. februara, ali će kasniti, zbog jebenih čipova... :(

Link to comment
5 minutes ago, Lezilebovich said:

Ma ne mislim na oglas, nego koji model i tako to

RAV4, 2018, prešao za sad 87K, do prodaje će biti još jedno 5-6K verovatno...

 

Hybrid, 2.5 motor, ukupno 194KS (valjda ili 196KS, nisma siguran), registruje se po "Normalnoj" ceni jer je hibrid, kao da je ispod 2.0...

 

Nema ogrebotina, jedna tačkica, na prednjem i jedna na zadnjem braniku (bukvalno tačkice)...  Održavan u zvaničnom servisu...

 

Bela boja, ima navigaciju, senzore, onu foru da koči kad ide na zid ili prepreku, lane assistant, adaptivni tempomat...

 

I to je to, manje više...

 

 

Edited by radisa
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...