Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

3 minutes ago, Zli Gli said:

Po meni to 2000+ moze da plati samo neko od rodjaka, komsija, prijatelja... Realno dobar auto ali nema neku vrednost, mislim da ce pre ici ispod 2000 jer cene na oglasima ne znace nista kad treba zaista prodati. 

Da, to i ja mislim, posto vidim u nekoj papirologiji da je bio kupljen za 96k dinara kad je bio presao oko 150000km. Ma ok samo da ga se resim.

EDIT. Ta cena nema veze to je neko nesto muvao lol, to je pak suvise jeftino. Mislim auto je totalno OK. Sedeo sam na zadnjem sedistu 5 sati u jednom danu ja sa 100 kila i bilo mi je super udobno. A lepo ide.

Edited by Indy
Link to comment

To pisu fiktivno neke cifre prilikom uvoza, kasnije prilikom kupoprodaje itd, nema veze s realnom cenom. Probaj neku cenu jacu pa ispitaj jel ima interesovanja, moze i ode za 2+ ali stvarno sumnjam, nesto ne vole Forda kod nas. 

Link to comment
37 minutes ago, Zli Gli said:

nesto ne vole Forda kod nas. 

Kad su ludi. 

 

 

@Indy

Moji sestra i zet kupuju sad druga kola, neplanirano pošto su se slupali nedavno. Pitaću ih da li im odgovara ovaj model i koliko para bi dali. 

Link to comment
Quote

Ukidanje Euro 3 i Euro 4 standarda od 1. januara naredne godine, kao i mogućnost subvencija za kupovinu polovnih vozila sa manjom emisijom štetnih gasova, uz reciklažu starih „dizelaša“ od 2025. godine, spadaju u velike promene koje će se odraziti na kompletno tržište polovnjaka u našoj zemlji, kaže za Biznis.rs menadžer za odnose sa javnošću sajta Polovni automobili Petar Veličković.

....

Subvencije za nabavku ekološki čistijih vozila iznosiće 2.100 evra za kupovinu putničkog automobila, 2.500 evra za kupovinu lakih teretnih vozila (kamioni čija najveća dozvoljena masa ne prelazi 12 tona) i 2.900 evra za kupovinu autobusa. Finansijski podsticaji pokrivaju 35 odsto troškova nabavke polovnih Euro 6 ili Euro VI vozila.

Subvencije za kupovinu novijih dizelaša doneće velike promene na tržištu polovnjaka | Biznis.rs

 

pre nego što krenem da guglam, zna li neko na šta se odnose 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

@Zli Gli, koliko mogu da dobijem za RAV4, 4.5 godine star, Hybrid, 2.5 motor ali se registruje kao 2.0 jer ima i elektro motor, 90K prešao, kupljen u Srbiji? Ima neki srednji novo opreme, sezore, navigaciju... Nema na oglasima, pa da mogu da se orijentišem(bar nije bilo pre par dana, kad sam gledao)...

 

U salonu su mi davali neku cifru, ali mislim da mogu da izvučem više, pa tražim reč stručnjaka :D

 

 

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

Probaj +20% na procenu salona pa vidi kakav bude odziv... 

Pa to mi je negde ideja, +20-25%, mislim, čekaću april da ga oglasim, jer mi se ne prodaje prebrzo, ali me baš zanima, šta će Gli da mi kaže, mislim, verovatno ćemo se negde podudarati...

 

Ono što mi je čudno da na polovnim automobilima, nema bukvalno nijedan tog godišta...

Link to comment
9 minutes ago, Zli Gli said:

Ne radim ja sa tajkunskim kolima, samo ovo sto vozi obicna raja:dry:

Ma daj, kakav tajkunski auto... Avto, ko svako drugo... Samo se ne kvari, jer Toyota... :fantom:

Edited by radisa
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Ma daj, kakav tajkunski auto... Avto, ko svako drugo... Samo se ne kvari, jer Toyota... :fantom:

 

nesh prrodat'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na forumu tojest "D

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...