Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ma ovo sam informativno bačio pogled na sajt, i imam šta da vidim

 

u tom padu cena veliku ulogu ima sam brend, možda i najveću. cenim da će opel manje pasti, da ne pričamo o mercedesu, audiju

naravno i klasa automobila

Link to comment
34 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

17678 vam majiki jebem, pa jel ste normalni

Ja sam novu korolu platio 15.000 2016...

 

Sad je moća to godište kupio za 11.500... Pa jbt...

 

Možda izvučem za RAVAa sad 27000... :fantom:

 

Jbg, nov je 45.000 sa mojom opremom... To što sma ga ja kupio za 32.000, izgleda nema nikakve veze... Ljudi su ludi...

  • +1 1
Link to comment
Ja sam novu korolu platio 15.000 2016...
 
Sad je moća to godište kupio za 11.500... Pa jbt...
 
Možda izvučem za RAVAa sad 27000... :fantom:
 
Jbg, nov je 45.000 sa mojom opremom... To što sma ga ja kupio za 32.000, izgleda nema nikakve veze... Ljudi su ludi...
Moja Korola je 2015. registrovana 2016. platio sam je 12.200. Ne vredi uporedjivati cene pre korone i sada.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Moća said:

Moja Korola je 2015. registrovana 2016. platio sam je 12.200. Ne vredi uporedjivati cene pre korone i sada.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Jbt, još gore...

 

Ne znam odakle mi 11.500... Ja sam mojhu prodao 2018, za 11.000... Suludo sve...

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

jel bolji on ili fićo?

 

Adam bez dvojbe. Ubedljivo najpotcenjeniji mali gradski auto ikad. Ima pokušaj zadnje klupe i gepeka, ali za vožnju je tri koplja ispred svega u klasi. Ako ti je pak praktičnost važnija, onda Up!/CityGo.

 

Mi smo imali samo 1.2, tako da iako 1.0 turbo na papiru izgleda bolje, ne znam kako se pokazao glede održavanja. Za 1.4 kažu da je problematičan.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Ras said:

@Zli GliImaš li nekog karavana (Astra ili slično) u ponudi?

 

Samo ovaj Bravo bez klime koji vozim i jednu mecku A180 cdi 2006. godiste, propala je trgovina sa Svajcarskom skroz otkako se ratuje (a propao i ja i mimo toga) pa rasprodajem sve, nema tu para do daljnjeg. 

  • Hvala 1
Link to comment

ta merdžana, ako je u dobrom stanju, je top kupovina. ubedljivo najbolji gradski auto za te pare. ne mogu da prežalim što su je spljoštilitm

 

daj sliku

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Vozi li neko hibrida? Nameće mi se jedna Korola, kolika je tu zapravo ušteda?

 

I može li toj bateriji da se smanji kapacitet 3 godine posle proizvodnje i pravih 90k pređenih?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...