Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

49 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ako baš želiš zadnju vuču...znaš kako, ne zove se benvej kec klasa nego golf klasa :sleep:

Novi model od 2019 ima prednju vuču. To i nije praaavi BMW nego služi za šišanje mladih i ludih kao Toni.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Zli Gli said:

A ja mislio uzimas da imas ovde. Astra K je euro6 motor, to valjda prolazi cak i u Stutgartu.

 

Uzmi noviju Korsu samo, sta je problem:fantom:

haha znas da sam teo, al kao ono jaresvagen, godinu dana star fazon, a onda video kolko su napucali cene i reko jepte se

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/19800860/opel-astra-k-innovation?attp=p9_pv0_pc0_pl11_plv0

 

Malo jaca km ali dizlo je to, preci ce milion uz dobro odrzavanje. Ja ovo da prodajem ne bi dao ispod 11 i po, mozda i 12 celih. Fina oprema, deluje kao nova na slikama, ako moze da se proveri km i ako je prava nema greske. 

 

U tom rangu para može da doda još malo i uzme npr. novu Fabiju, za toliko će je skuplje i prodati posle, a novo je novo što kažu

Link to comment

Ne znam sta cu s Bravom, registrovao ga, uradio mali servis i sredio neke sitnice, izasao me oko 4000 vec a ne mogu dobiti toliko za auto bez klime iako je super. Drzim ga na 3900 pa ako dobijem priblizno tome prodacu, ako ne vozim ga makar do kraja zime jer je sve tip top a klima mi i ne treba. 

 

Meni fico malo postao smor jer ga vozi i kurta i murta, svi se loze previse inace mi je skroz ok neki benzin jaci od onog sa 70ks. Adama ima zena od druga, oni prezadovoljni. 

Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

 

U tom rangu para može da doda još malo i uzme npr. novu Fabiju, za toliko će je skuplje i prodati posle, a novo je novo što kažu

 

Ma jasno ali totalno druga klasa ipak, jbg, ovo je u segmentu Golfa 7 i slicno

Link to comment
41 minutes ago, Time Crisis said:

 

U tom rangu para može da doda još malo i uzme npr. novu Fabiju, za toliko će je skuplje i prodati posle, a novo je novo što kažu

vrlo diskutabilno, kao i prvi deo rečenice

 

jedina škoda fabia(nova) koja iskače na polovnimautomobilima je fantastičnih 17678€, fabia 4 godine stara je izgubila skoro pola svoje vrednosti

 

 

 

 

i dalje ne verujem da fabijica koštaa 17.5k€

:gospode:

  • +1 1
Link to comment

moram priznati da fabia stavlja na preveliko iskušenje moju ljubav i poštovanje prema 1 škodi

 

yeti da, ali fabiju zaboravite gospodo

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

vrlo diskutabilno, kao i prvi deo rečenice

 

jedina škoda fabia(nova) koja iskače na polovnimautomobilima je fantastičnih 17678€, fabia 4 godine stara je izgubila skoro pola svoje vrednosti

 

 

 

 

i dalje ne verujem da fabijica koštaa 17.5k€

:gospode:

 

Gledao sam po cenovniku na škoda-rs, ne znam koliko je aktuelno, ali počinju od nekih 14,5-15k. Svakako će i ta Astra za 4-5g kad bude imala 10-ak koštati možda 6 hiljada plafon što je takođe pola izgubljene vrednosti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...