Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

A pokazivač kontam čim je u tom fazonu mora da vrisne od našeg talog goriva.
Pa i nije baš, jednostavno, takvi su francuski pokazivači, sudeći bar po iskustvu koje imam sa Renoima i Pežoima. Još ako su digitalni - igra bez prestanka!Ne znam na kakvu je vožnju navikao Zli, ali ovaj što on pominje (a verovatno je 1.1) se vuče ko slina. Dobar za registraciju, nikakav za potrošnju.Preporučujem poslednje serije Xsara-e, mnogo je ozbiljniji automobil.
Link to comment

Na kakvu mogu navici sa Astrom G 1.4? Lagano, koliko ide, uz povremeno teranje na 4000+ obrtaja, tek da ne zaglupi. Jeste ovo 1.1, ima 1124 kubika pa sam ja to preveo u 1.2 a nije. I sta znam, cini mi se da ide sasvim korektno s obzirom da mi to dodje kao neki zenski auto. 140 na autoputu i ne trese, mada kapiram da je potrosnja tad bas velika, a po gradu isto ide dobro. Pretpostavljam da nece s njim na trke.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ta astra stvarno zna da bude troma troma, pa jos kad ima gas, par puta sam vozio 1.4 i bilo je povuci potegni. Inace, C3 koji sam kao gledao je 1.4 hdi, a i trebalo bi da ga voza zenska ruka najvise.

Link to comment
A Mercedes, C klasa, (C180), 2001. godište? Anyone?47d81a92d34b-640x480.jpg
ако је у питању баш овај са слике, онда га добро проверити пре куповине, у ауто плацеве генерално немам пуно поверења, а и наведена километража је доста мала за 2001 годиште. мој колега се тако залетео са bmw 5ицом па сад моли бога некако га прода...
Link to comment

+1mada, ako ga nađeš na mobile.de iz južne ili zapadne nemačke (uz granicu sa holandijom), da je vlansik placa nemac, nema šta da misliš, a i videćeš da je tako dobrog auta i cena nešto viša, ali si kupio auto za 10 godina...

Link to comment

дођеш ти провозаш га мало све супер, фино се чује, фино вуче, спремиће га они за продају ниш не брини.. купиш не прође месец дана па ајд до мајстора, па онда свако мало до мајстора... колега је у месец два дана откако је купио спичио хиљаду, хиљаду и по евра у поправку, замену делова, у годину и по како га има мислим да се већ опасно приближио сумом за поправке суми којом га је платиошто не значи да треба да одустанеш од овога, али пре куповине га одвести у сервис, код лимара и на дијагностику, минимум... ја своју алфу имам већ преко годину и по и све што сам имао да поправљам на њој је оно што су ми нашли пре него што сам га купио (што су ситнице, али и оне коштају).. ако ти на плацу кажу да из овог или оног разлога не смеш да га извезеш из њихове авлије... окренеш се и одеш, то је први симптом да муљају..

Link to comment

slicnu dijagnostiku radi AMSS proveravaju debljinu lima i generalno pregledaju motor. Slicnu stvar mozes da proveris i u Mercedesu u Oml. brigada s tim da oni mogu jos i da uporede interval servisa sa onim iz servisne knjige i to je to(+ radni sat im je oko 5k, za taj pregled racunaju 2 sata), kilometrazu niko ziv ne moze da ti garantuje, ali neko opste stanje ofucanosti vozila moza dosta toga da kaze.

Link to comment

дијагностику сам ја платио хиљаду, преглед у сервису мислим 3... ако ти треба за дијагностику, могу ти дати број дечка из каменице, он иначе исто воза мечку, не знам тачно класу и модел, али је његова мамојебачка, увезена из немачке 6 или 7 годиште... углавном он ти вероватно може препоручити и добар сервис за мерцедес бенц

Link to comment

Ljudi, ja bih vam toplo preporučio Belgiju za polovnjake. Procunjajte malo po autoscout24.be, čini mi se da su cene niže nego u Nemačkoj (posebno za vozila od 2000 kubika naviše, jer ovde bezumno šure za osiguranje tih vozila pa ih ljudi masovno prodaju), a placevi su abnormalno pouzdani (posebno u Flandriji), često daju i 1-2 godine garancije, plus što ne prodaju kola bez full servisne knjižice i detaljnog tehničkog pregleda koji su u obavezi da urade pre prodaje.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...