Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

kakav eko te spopao! pa gore gorivo nisam sipao još od 2003.
stvarno? pa meni njihov ED totalno okej. sem ako ne sipas tamo kod SIV-a na NBG koji je ozloglazen po kradji. naravno ja se trudim da uvek bude MOL ali kad ne uspem da se dovucem do njih, onda mi i EKO radi posao. a sa ELP gorivom auto mi trosi 30% vise.
Link to comment

Ma sa dizelom je situacija extra, pošto koliko shvatam može da se uvozi, pa je taj ED strani. Meni je auto išao 4-5 puta na servis zbog goriva (malog broja oktana), i od kad sam počeo da sipam neki Octane Booster nemam problema, takođe kad sipam napolju isto mi se ne pali to govno od lampice.

Edited by yabadaba
Link to comment

EKO skojevsko naselje sam sipao. ćao nikad višeuglavnom sipam na omv, jer mi ne nekako uvek usput. kad naletim na mol, sipam do vrha. omv razlika u odnosu na jugopetrol 10% u potrošnji, mol razlika u odnosu na omv 5% u potrošnji, ali u radu 10%

Link to comment
  • 1 year later...

Ima jedna moja prijateljica, vozio ja par puta i ide skroz ok (1.2 benzinac, tu negde oko 2005. godista). E sad, znam da ima problema sa pokazivacem goriva i to vuce vec godinu i jace, a osim toga valjda sljaka sve kako treba. Mada je sav u elektronici, verovatno su cak i sitni kvarovi zajebani po dzep.

Link to comment
A Mercedes, C klasa, (C180), 2001. godište? Anyone?47d81a92d34b-640x480.jpg
imao sam ponudu za nesto slicno, mladje + avantgard, bilo mi suvise skupo. Ali sam sve dobre preporuke imao
Link to comment
Ima jedna moja prijateljica, vozio ja par puta i ide skroz ok (1.2 benzinac, tu negde oko 2005. godista). E sad, znam da ima problema sa pokazivacem goriva i to vuce vec godinu i jace, a osim toga valjda sljaka sve kako treba. Mada je sav u elektronici, verovatno su cak i sitni kvarovi zajebani po dzep.
Te elektro-kompjuterske džidža bidže su verovatno šamarčina kad crknu. A pokazivač kontam čim je u tom fazonu mora da vrisne od našeg talog goriva. No, ako je to najveći problem koji imaju, mož da prođe, vidićemo još. Fala u svakom slučaju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...