Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

5400 ??? to znaci da je bar 2006. godiste. dakle, na osnovu izgleda, ovde bi napisali da je presao 30-40 k. btw ja sam se izgleda (ako na vreme dobijem kredit) odlucio za novog punta (staro za novo) jer su me juce cimnuli iz zastave da dodjem po profakturu ... do sad je prica bila da od toga nema nista, prekinuta proizvodnja, pa sam zato jurio polovnjaka.ima li neko da je uzeo novog punta iz programa staro za novo i jel mu vec produvao motor ? :D
:DSad ti je jasno da ako "tamo" ovakav auto košta 5400 € a ovde se par godina mlađi prodaju za isti novac, nešto ozbiljno nije u redu.Obično je ili kilometraža opasno skinuta ili je auto imao havariju koja je sređena za što manje para i da prosečan kupac ne može da otkrije istu.Naravno ima situacija kada se može naleteti na više nego povoljnu cenu ali za to je potrebno puno sreće i strpljenja.
Link to comment
Da i koliko košta takav automobil tamo, svakako ne par hiljada evra.Jednostavno nisu ljudi "tamo" budale pa da prodaju odlične polovne automobile za sitne novce, nisu ih dobili džaba.
Astra H 1.9 DTCI (150KS) karavanu sport verziji - nesto tvrdje vesanje, sportska sedista (sa grejanjem), maglenke, parking senzori, panoramski stakleni krov2005 decembar (kupljeno u februaru ove godine), 136.000km5.700E izvozna cena
Link to comment
5400 ??? to znaci da je bar 2006. godiste. dakle, na osnovu izgleda, ovde bi napisali da je presao 30-40 k. btw ja sam se izgleda (ako na vreme dobijem kredit) odlucio za novog punta (staro za novo) jer su me juce cimnuli iz zastave da dodjem po profakturu ... do sad je prica bila da od toga nema nista, prekinuta proizvodnja, pa sam zato jurio polovnjaka.ima li neko da je uzeo novog punta iz programa staro za novo i jel mu vec produvao motor ? :D
Ne znam koliko ce se ovo odraziti na tvoje planove, ali procitaj :)Inace moj tast se mesecima cimao da realizuje "staro za novo" da bi pre dve nedelje, posto je stao taj program (da bi u medjuvremenu opet zaziveo), uzeo Clia 2007. za 6.300.Demolirani, zardjali Yugo mu stoji u dvoristu, ne zna ni sam jos sta ce sa njim. Edited by Daddy Cool
Link to comment
ima li neko da je uzeo novog punta iz programa staro za novo i jel mu vec produvao motor ? :D
Imam kolegu sa posla koji je letos uzeo punta iz programa ako hoces mogu da ga pitam za neke detalje...koliko ja znam on je prilicno zadovoljan kupovinom...Reci mi detalje koji te zanimaju pa da ga pitam sutra...
Link to comment

Jel ima neko ideju šta uzeti do nekih 2500e, godište oko 1997-1998.. Naravno Yugo nije opcija.. U opticaj može dizel, ili kombinacija benzin + gas... Ili opet eventualno benzin, ali mali potrošač... Gledam da bude karavan, ili hečbek.. Treba mi relativno veliki prostor pozadi..

Link to comment

ja sam pre 2 nedelje prodao fiat bravu 1.6 16v, 5v, 1998. godište, odličan motor, metalik boja, klima, podizači, el. retrovizori, lavlja kandža, registrovan do aprila, za 2400€. i dalje tvrdim da ne postoji bolji auto za te novce. još je ovaj bio očuvan skoro pa savršeno, servisna knjižica od prvog dana. originalna kilometraža (tast uvezao i vozio) od 155.000km.što se tiče tovarnog prostora, kad se obore zadnja sedišta staje bez problema raft 4.6m sa svim veslima, prslucima i kacigama ;))) testirano

Link to comment
Jel ima neko ideju šta uzeti do nekih 2500e, godište oko 1997-1998.. Naravno Yugo nije opcija.. U opticaj može dizel, ili kombinacija benzin + gas... Ili opet eventualno benzin, ali mali potrošač... Gledam da bude karavan, ili hečbek.. Treba mi relativno veliki prostor pozadi..
Ako hoćeš nešto od 2000 kubika....
Link to comment

@Twisted: U pa skroz je fino to tvoje.. :) Gledam sajt polovniautomobili i nema ništa slično... Ima ćaletov prijatelj prodaje Fiat Palio Weekend za slične novce, ima klimu itd.. Kombinacija benzin + gas.. To nam je kao jedna opcija... @TheBigFlegma: Pa ne bi preko 2000 kubika (mada i oko te kubikaže mi je mnogo) zbog potrošnje i registracije.

Link to comment

ja sam ga nudio 3 ili 4 nedelje u halooglasima, i samo preprodavci dolazili, nudili 2200€. na kraju ga kupio prijatelj jedan za 2400€. u halooglasima mu je stajala cena 2600€

Link to comment

A šta mislite o ovome ili ovome?A zatim, u skladu sa nekim mehaničkim karakteristikama ovih automobila iz primera, šta mislite o BMW, diesel varijanti motora, sa 1300 kubika, valjda model 320 coupe!?Kakvi su obi BMW motori??? O ovoj marci skoro da ništa ne znam. Oduvek sam o mečkama i bembarama razmišljao kao o skupim automobilima, nedaj Bože neko te ogrebe, ili malo čukne, razbije ti far ili šta god, da bi se nadavao para i para za popravke, te se zato nisam ni preterano zanimao. Ali ipak, naleteo sam skoro na oglas, i iznenadio se, jer o tome ništa ne znam, kada sam video tih 1300 kubika sa 150 konja. Kapiram da je ova full varijanta samoubistvo za motor, ali video sam i sa manje konja, pa me prosto zanima nečije mišljenje o kvalitetu i pouzdanosti ovog motora, i auta uopšte?edit: A može i pokoja o primerima koje sam naveo. Kako cenite sve ukupno kvalitet koji se nudi sa cenom koja stoji tamo?

Edited by Ivan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...