Jump to content

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Nisan Note?

 

Jazz takođe ima puno prostora za tu veličinu, ali kapiram da ta marka u Srbiji košta ekstra zbog fame.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Nisan Note?

:wub:

 

ona prva serija koja se pojavila ovde je bila suludo preskupa, negde oko 16-17k€

 

@wall

još uvek se priča o automobilu za bambolu, a čovek oće mali auto sa grejačima šoferke

:fantom:

Link to comment

:wub:

ona prva serija koja se pojavila ovde je bila suludo preskupa, negde oko 16-17k€

@wall

još uvek se priča o automobilu za bambolu, a čovek oće mali auto sa grejačima šoferke

:fantom:

Aaa... Izgubio sam se malo. :fantom:

Onda merc A klase. -_-

Link to comment

Nemam potrebe za prevelikim gepekom,ali da kupim nov auto i da imam "kurble" pozadi  :frust: Komšija vozi BMW 130 i ima grejače šoferke zimi siđe startuje motor upali grejače i vrati se u stan da pokupi stvari,a za to vreme ja trljam po šoferci  :lolol: e pa ako uzimam nov auto neću ni da pomišljam da stružem led sa šoferke,bacao sam pare i na razne sprej varijante.

 

ahahah ciketan nije hteo da doplati za daljinsko paljenje/grejanje

Link to comment

Pezo je skuplji dosta a vidim da uopste nema u ponudi grejac soferke.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

čovek oće beli. šta mu to treba, da ga mešaju sa pandurima

:fantom:

Link to comment

Ja još ne naiđoh na takav minus gde sprej i klima ne odrade posao za 3-4 minuta.

Upali motor, duvanje na šajbnu, isprskaj sprej, očisti bočna stakla, sedi i vozi.

Pamajkumu nisu nam pingvini domaće životinje.

Link to comment

Kakav yaris pa njemu je obrtomer naveden kao deo dodatne opreme  :lolol: A u osnovnoj verziji ni nema obrtomer  :isuse: Kad se kupuje novo onda mora da zadovolji osnovne potrebe,a ne da mi nude aux in,komande na volanu i ostale bezvezne stvari.

Edited by Bambula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...