Jump to content

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

još jednu o hjundaiju i neću više

:D

 

njemu da skineš ono H napred i nazad(i sa volana) i zalepiš npr LG ili Gorenje niko živ ne bi provalio o kom autu je reč. već bi rekli vidi i ovi pičeli kola da prave

Dupli Edited by maheem
Link to comment

još jednu o hjundaiju i neću više

:D

 

njemu da skineš ono H napred i nazad(i sa volana) i zalepiš npr LG ili Gorenje niko živ ne bi provalio o kom autu je reč. već bi rekli vidi i ovi pičeli kola da prave

 

Mislim da malo preteruješ i da imaš predrasude... Relativno skoro (godinu, godinu i po, bem li ga) sam čitao neke strane testove o kvalitetu, pouzdanosti, ekonomičnosti automobila gde se iz svega toga izvlačila neka prosečna ocena i hyundai je bio jako visoko kotiran. Bio neki engleski "bitan" auto sajt, al ubi me koji je, to sam verovatno pokupio sa honda foruma, ili još jednog vezanog za kola koji posećujem. 

 

Link to comment

ja sam uzeo pre par meseci novu astru (sedan) 1.6; 115 ks. benzin. neki srednji paket opreme. 14 hiljada. ne razumem se previse u automobile da bih mogao nesto previse da detaljisem, sem da sam zadovoljan :D

crna metalik, sa finim felnicama, lepa za oko.. sta ces vise  :fantom:

Link to comment

Mislim da malo preteruješ i da imaš predrasude... Relativno skoro (godinu, godinu i po, bem li ga) sam čitao neke strane testove o kvalitetu, pouzdanosti, ekonomičnosti automobila gde se iz svega toga izvlačila neka prosečna ocena i hyundai je bio jako visoko kotiran. Bio neki engleski "bitan" auto sajt, al ubi me koji je, to sam verovatno pokupio sa honda foruma, ili još jednog vezanog za kola koji posećujem.

 

sad me vučeš za jezik

:lolol:

 

ja sam taj sud doneo na osnovu ozbiljne vožnje tog auta. ne na osnovu sajta, priče drugara ili mirka alvirka. taj auto ne budi apsolutno nikakvu empatiju kod mene, čak ni neku negativnu. auto ko auto, stisneš gas i on ide.

ne svidja mi se položaj sedenja(ne može da se plasira koska kroz prozor), zvuči ko igračka(motor), prva stvar koju uradim kad ga upalim je da ugasim ono bolesno plavo svetlo na radiju, jednom sam se posekao kad sam ubacio ruku u onu rupu za zatvaranje gepeka, i kad je nov smrdi za medalju, al ne onaj kineski™ snrad(iz njihovih radnji) al nešto blisko tome i ono što sam već rekao da taj ima izgled najgeneričkiji od svih generičkih novih automobila. ne postoji jedna stvar, ali jedna za koju mogu da se uhvatim i kažem e ovo je do jaja, svaka im čast kako su smislili/napravili

Link to comment

kums, štujem stvarno tvoje mišljenje, ja sam samo izneo moje oko estetike i ortaka koji ga kupio novog kada je izašao, do dan danas. On se kune u njega jbg.

 

Možda si vozio više pa imaš sa čime da uporediš, mada je i on pun ceo život, uvek je terao nešto ok, bem li ga.

Edited by Mil@n
Link to comment

ja sam uzeo pre par meseci novu astru (sedan) 1.6; 115 ks. benzin. neki srednji paket opreme. 14 hiljada. ne razumem se previse u automobile da bih mogao nesto previse da detaljisem, sem da sam zadovoljan :D

crna metalik, sa finim felnicama, lepa za oko.. sta ces vise :fantom:

Pusti lepotu, kako ide auto? Koliko trosi ? kako se ponasa pri vecim brzinama...? Koliko gs cesto peres , s obzirom da crni automobili obozavaju prasinu?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

sad me vučeš za jezik

:lolol:

 

ja sam taj sud doneo na osnovu ozbiljne vožnje tog auta. ne na osnovu sajta, priče drugara ili mirka alvirka. taj auto ne budi apsolutno nikakvu empatiju kod mene, čak ni neku negativnu. auto ko auto, stisneš gas i on ide.

ne svidja mi se položaj sedenja(ne može da se plasira koska kroz prozor), zvuči ko igračka(motor), prva stvar koju uradim kad ga upalim je da ugasim ono bolesno plavo svetlo na radiju, jednom sam se posekao kad sam ubacio ruku u onu rupu za zatvaranje gepeka, i kad je nov smrdi za medalju, al ne onaj kineski™ snrad(iz njihovih radnji) al nešto blisko tome i ono što sam već rekao da taj ima izgled najgeneričkiji od svih generičkih novih automobila. ne postoji jedna stvar, ali jedna za koju mogu da se uhvatim i kažem e ovo je do jaja, svaka im čast kako su smislili/napravili

hahah. baš ga hejtuješ. kolega iz stare firme koji ima bar pola miliona kilometara u gujzci sa najrazličitijim firminim auromobilima po terenima se kune u i30. uzeo je prvi negde 2011-2012 i sada opet uzima novog. druga stvar koja mi je upala u oko je što je micheal o'leary (CEO Ryainaira) rekao u nekom interviju da je rajaner u avioindustriji ono što je hjundai u automobilskoj - ono što čoveku treba, dobre performanse, razuman novac, bez nepotrebnih dodataka

Edited by Ravanelli
Link to comment

Vozio Hyundai Sonatu po severnim amerikama, ono je san kako ide i izgleda... ali, ok, to je njihova visoka klasa.

 

I ima sve nepotrebne dodatke ikada :D

Edited by giuseppe
Link to comment

Vozim tri automobila, jedan redovno, to je Corsa, a dva povremeno Hyundai i30 su oba, jedan benzinac, a drugi dizel (sva tri približno isto godište). Utisak mi je da nikad ne bih uzeo i30 benzinca pre korse, ali već dizel pruža mnogo lagodniju vožnju, mnogo je komotnije sa tim motorom i mogu reći da mi se taj najviše sviđa (mada je i značajno skuplji od druga dva). Menjač mi dosta više odgovara na korsi, sedenje, preglednost takođe. Ne znam kako je sedeti pozadi, gepek je u korsi premali, plastika loša u sva tri. Korsa i i30 nisu ista klasa, ali ne bih dao neku veliku prednost bilo kom automobilu, više je to lični izbor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...