Jump to content

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

vidiš, opel ima staro za novo, uz doplatu. ne znam samo da li sam morao kupiti auto kod njih?

 

 

@bambula da li si razmišljao o Hyundai i30? koliko sam razumeo dizel 1.4 sa srednjom opremom ide za 13,500

Edited by Ravanelli
Link to comment

Poslao ovima dilerima iz Jagodine mejl,akcijska cena za i30 10.990+785 za LPG i doplata za boju 480  :cry: Jednostavno neću siv auto hoću crven.Dakle da mi sipune "hir" sve to izađe 12 225€.E sad dolazimo do stavke da je u odnosu na Corsu nikakva,nema mogućnosti za dopaltu za grejače sedišta (ajde nisam toliko razmažen) ali Opel uz doplatu za lokalni zimski paket daje i grejače sedišta i grejač šoferke.cosra ide sa dvozonskom klimom,i30 je nema,doduše obe su manulene.i30 uopšte nema navedenu stavku grejač šoferke dok ima doplatu za grejač spoljnih retrovizora.a ti grejači su mi preko potrebni,jer zgrada nema garažu tako da sam osuđen na parking napolju koji je uz Lepenicu pa zimi svako jutro stružem led čim je i najmanji minus.I30 je u osnovnoj opremi ova druga po redu oprema je po meni nepotrebna hands free,komande na volanu i zatamljena zadnja stakla,a košta 11.590 .Kad se doda LPG jer čist benzin mi se en ispalti nikako košta to poprilično.Dizel najjeftiniji 14.790 tako da to otpada odmah u startu.I ono najbitnije u ponudi nemaju model sa 3 vrata,već samo sa 5,a meni je svaki auto sa viškom vrata ružan,a i nemam potrebu za njima.

Link to comment

Između ta dva uzeo bi i30 i ne bih trepnuo. Komande na volanu nisu bitne? Nemoj zezati.. :) A što se tiče pet vrata, ja sam uvek bio u fazonu 3 ili 5 briga me, ja ne mrdam pa neka se suvozač cima. Al sad kad ih imam, neprocenjiva su. Ako ne to a ono barem jako jako korisna.

 

Mislim, to uopšte nisu automobili istog segmenta, iste klase.

 

P. S. Da ne pričam o enterijeru koji je kod opela rak rana, doduše promenilo se to dosta na bolje poslednjih godina, al i30 ima ortak i izgleda iznutra premoćno.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by Mil@n
Link to comment

izgleda iznutra premoćno.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

:o

 

bogtemazo

i30 je najbezličniji od svih automobila koji mogu da se nađu na našem tržištu. kanta u svakom smislu te reči. čak je i mrtvi opel pojam za hjundai

 

e

a što se tiče izgleda, meni je prva asocijacija kad sam seo u njega bila na aiwa muzički stub

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

 

 

:o

 

bogtemazo

i30 je najbezličniji od svih automobila koji mogu da se nađu na našem tržištu. kanta u svakom smislu te reči. čak je i mrtvi opel pojam za hjunda

To važi za modele pre novih od 2012, 2013, ne znam tačno. Posle toga su ga upicanili lepo, ne zajebavaj.

 

Uostalom nek ljudi sude, ovo je kokpit iz 2013

 

457c18dd4fea522da9667224b21bfdc7.jpg

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment

Nisam sedeo u i30 al je i40 mercedes za sve opele

jbt mahime pa to su tri razlike u klasi. uporedi je na primer sa insigniom sport tourer koja je u istoj klasi i cenovnom rangu

 

korsa može da se poredi sa i20 i tu je šije i po širini i po dužini. tri puta

 

e

@mil@n

vozio sam i stari i novi. stari 10ak k km, a novi možda 100-200(tek je u eksploataciji), sa kilometražom od par km na cajgeru. i pod punom moralnom i materjalnom odgovornošću tvrdim da je avto neopevana k. a. n. t. a.

:fantom:

 

apropo unutrašnjosti(starog i novog i30), razlika je mizerna

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Jbg za ponašanje u vožnji ne mogu da pričam, mada se ovaj moj busa u njega ko da je svemirski brod. Ponavljam, to je taj 2013. Estetski spolja mi je ok, Iznutra iznad prosečan, no to je mojih 5c. Korsu u poređenju sa njim ne bi ni razmatrao.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment

ja bih se npr. uvek pre opredelio za auto iz nižeg segmenta al sa napucanom opremom i motorom, nego za višu klasu golu ko pištolj

opet kažem korsa i i30 su neuporedivi. uporedivi su astra i i30, korsa i i20, insignia i taj mahimov i40

Link to comment

još jednu o hjundaiju i neću više

:D

 

njemu da skineš ono H napred i nazad(i sa volana) i zalepiš npr LG ili Gorenje niko živ ne bi provalio o kom autu je reč. već bi rekli vidi i ovi pičeli kola da prave

Link to comment

još jednu o hjundaiju i neću više

:D

 

njemu da skineš ono H napred i nazad(i sa volana) i zalepiš npr LG ili Gorenje niko živ ne bi provalio o kom autu je reč. već bi rekli vidi i ovi pičeli kola da prave

To si u pravu [emoji38]
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...