Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

blizu mene je jedna uspešna svetska kompanija, pre 7-8 godina kad su došli u srbiju bilo ih je desetak u firmi i od toga je sedam teralo prijusa(bar po stanju na parkingu) malo je bilo spuki na parkingu i okolo. nečuješ ništa, i samo ti neko svirne da mu se skloniš. posle sam se vozio u berlinu i švedsku u taxi prijusu, al sem da je unutra(pozadi) asketski uredjen japanac ništa nisam drugo mogao zaključiti. u stokholmu mi je monteniger taksista rekao da ima nekih pogodnosti prilikom registracije i nekih drugih troškova pa da ga zato tera, inače je mečka zakon.

 

to je on rekao za mečku.

Link to comment

blizu mene je jedna uspešna svetska kompanija, pre 7-8 godina kad su došli u srbiju bilo ih je desetak u firmi i od toga je sedam teralo prijusa(bar po stanju na parkingu) malo je bilo spuki na parkingu i okolo. nečuješ ništa, i samo ti neko svirne da mu se skloniš. posle sam se vozio u berlinu i švedsku u taxi prijusu, al sem da je unutra(pozadi) asketski uredjen japanac ništa nisam drugo mogao zaključiti. u stokholmu mi je monteniger taksista rekao da ima nekih pogodnosti prilikom registracije i nekih drugih troškova pa da ga zato tera, inače je mečka zakon.

 

to je on rekao za mečku.

 

 

firma u kojoj radis je pre tvog dolaska imala prius u voznom parku. ostao je upamcen da je dan nakon sto je vracen u tojotu (bio neki lizing valjda, sta li), neki magarac tamo napravio totalku.

 

fino avto, nema se sta oduzeti i dodati, ko ima racunicu.

Edited by yolo
Link to comment

Pcbanka tera prijuse. A sad promovišu neka ful bateriološka auta. Meni za prius ostalo da je jednom vozilo napustio lik kod koga je kljuc od auta, a da je vozilo počelo da se buni zbog toga kada se ovaj (ključ) udaljio 30ak m.

Link to comment

Presao sam vec 7.5 soma kilometara a nisam provalio kako se automatski sklapaju retrovizori. Ne mogu jos onu knjigu da ucim, jebem je onako obimnu.

jesi probao dvared zaredom da kliknes na zakljucavanje?

Link to comment

jel istina (de je onaj Prokleto djubre?) da ne moze da se iskljuci start & stop na Mazdi?

 

Moze da se iskljuci, ima dugme sa leve strane gde su i dugmici za nadzor mrtvih uglova i slicno. Jedino sto se to mora raditi svaki put kad se upali auto.

 

U svakom slucaju, usteda goriva i nije neka. Kod mene, na nekih 25 kkm do sada, bord kompjuter kaze da mi je start/stop ustedeo manje od 400 km goriva.

 

Presao sam vec 7.5 soma kilometara a nisam provalio kako se automatski sklapaju retrovizori. Ne mogu jos onu knjigu da ucim, jebem je onako obimnu.

 

Automatski se sklapaju tako sto odes u Mazdin servis i iskesiras im 100 evra. :D To je dodatna oprema, nazalost, i stvarno se doplacuje toliko. Do tada, moras da ih preklapas na dugme.

Edited by Tosha2EE
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...