Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

cene kod tih novih su dosta varijabilne, to što nude na akciji uglavnom sadrži volan & točkove sve ostalo ide iz doplatu.

 

 

Ima Toyota Corrola, koju sam ja platio 15K, pre 5 meseci, sad sa dodatim sezorima za kišu, na akciji, za 17K, inače joj je sad regulare cena 18250... I plus za belu sad traže doplatu 200€...

 

Nisu normalni, valjda im prodaja dobro išla, pa digli cenu...

Link to comment

 taj ds5 sa 125kw kosta preko 40k nov, tako da 30-35% od vrednosti za 3-5 godina star auto nije uopse los dil, koga interesuje takav avto

 

sa naglaskom na poslednje 4 reci. to mi je misterija, razmisljam o tome evo vec drugi dan, za plus minus te pare kupujes polovnu bembaru ili slicnu zverinu.... koja vrsta mazohizma moze da te natera u francuza prenasviranog šnik šnakom za koji je samo pitanje vremena i trenutka kada će otkazati ili otpasti. juče gledam ovaj DS5, da bi zajebano izgledao stavili su mu srebrnu plasticnu lajsnu koja ide od namunjenog fara pa gore negde uzbrdo ka ivicama soferke, gledam i neveruem koji jeftilen na flagship seriji. ne znam, možda marina le pen ili neko slican iz domena glasaca NF, nemam drugo objasnjenje...

Link to comment

Nema teme za novo,ženina Corsa odlsužila svoje pa se razmisljam da prodam i svoju A3 i da je damo staro za novo i onda nastupi razočarenje,Hoću opet Corsu ali 1.4 benzin+LPG (fabrički),ali u baznom paketu nude samo neku ružnu plavu/teget boju,za Cosmo traže 14.000€ u toj ružnoj plavoj boji,a za crvenu traže doplatu od 130€ i to osnovni cosmo,za premium doplata 1.890€.Našao neki kompromis u Color edition paketu i za isti motor traže 12.887€+130€ doplata za crvenu boju.Sve ukupno sa Cool paketom zaštite i zimskim setom (grejači sedišta) izlazi 13.890-1500€ koliko su procenili staru Corsu.i ajde prežalio bih to ali nema onoga što očekujem od novog auta start/stop sistem i grejače prednje šoferke,Logika im je da uz klasičan 1.4 benzinac ide start/stop al uz LPG konverziju ne ide niti može da se doplati,

 

Dakle sve sam bliži polovnoj Astri F koja za nekih 10.000€ ima napucaniju opremu od nove Corse,ono što ja hoću,a nudi polovna Astra uz osnovu košta preko 15.000e očekivao sam da može kao sa Fiatom da se kombinuju paketi ali neće ni da čuju.

Edited by Bambula
Link to comment

Nema teme za novo,ženina Corsa odlsužila svoje pa se razmisljam da prodam i svoju A3 i da je damo staro za novo i onda nastupi razočarenje,Hoću opet Corsu ali 1.4 benzin+LPG (fabrički),ali u baznom paketu nude samo neku ružnu plavu/teget boju,za Cosmo traže 14.000€ u toj ružnoj plavoj boji,a za crvenu traže doplatu od 130€ i to osnovni cosmo,za premium doplata 1.890€.Našao neki kompromis u Color edition paketu i za isti motor traže 12.887€+130€ doplata za crvenu boju.Sve ukupno sa Cool paketom zaštite i zimskim setom (grejači sedišta) izlazi 13.890-1500€ koliko su procenili staru Corsu.i ajde prežalio bih to ali nema onoga što očekujem od novog auta start/stop sistem i grejače prednje šoferke,Logika im je da uz klasičan 1.4 benzinac ide start/stop al uz LPG konverziju ne ide niti može da se doplati,

 

Dakle sve sam bliži polovnoj Astri F koja za nekih 10.000€ ima napucaniju opremu od nove Corse,ono što ja hoću,a nudi polovna Astra uz osnovu košta preko 15.000e očekivao sam da može kao sa Fiatom da se kombinuju paketi ali neće ni da čuju.

 

Baci pogled i na Hyundai i30, brdo opreme i sa doplatom za gas i dalje ispod 15k. Ili ranije pomenuta Vitara. :)

 

http://www.hyundai.co.rs/upload/document/cenovnik_i30.pdf

Edited by Time Crisis
Link to comment

 

Dakle sve sam bliži polovnoj Astri F koja za nekih 10.000€

 

Jao rodjace, gde si bio 10 dana ranije, ja bi' ti dao Astru G za mnogo manje od 10 glava a novija je generacija od te F koju bi da preplatis :(

Link to comment

Jao rodjace, gde si bio 10 dana ranije, ja bi' ti dao Astru G za mnogo manje od 10 glava a novija je generacija od te F koju bi da preplatis :(

Htedoh J da napišem pojma nemam odakle se F pojavi  :isuse:

 

Što se tiče Hyundai-a jel ima neko iskustva sa njime,Corsu uzimam po preporuci čoveka koji je već vozi i zadovoljan je.

Edited by Bambula
Link to comment

Što se tiče Hyundai-a jel ima neko iskustva sa njime,Corsu uzimam po preporuci čoveka koji je već vozi i zadovoljan je.

teram ga na šljaci. ide to fino, al ga ja ne volim

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...