Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Drug je vise zapenio, ja sam samo primetio da dobro izgleda ali sam napet ovih dana zbog tih zajebancija s kolima + pokisao od jakog pljuska pa nije bila u opasnosti.

 

Milane, nisam ni planirao da gledam 307ice nesto ozbiljno nego mi ovde upalo u oci mlado godiste, samo zato sam se primio. Steta, kaze ovaj moj da uopste nije vredno uzimanja po bilo kojoj ceni zbog estetike, mada cenim da bi se moglo srediti da izgleda fino a motor je, izgleda, bas bas dobar.

Link to comment

Te 307 imaju neki HDI motor  koji svi nešto hvale. Lep je to auto, rođeni burazer ga vozi. Mislim, estetski, i kokpit i spolja, korektno je to, burazer je imao drkanja malo sa elektronikom, ali van toga, sve ok. Ja ga nikad ne bih vozio jer ih ima milijarda :)

Zato što ih ima toliko, zato će verovatno i biti više takvih ponuda, da bi neko prodao, moraće da spusti i sl, a uvek ima neko kome se žuri i sl...

Link to comment

Što se tiče 307, od aprila 2014. do danas je uvezeno preko 6000 isith, polovnjaka, naravno. Pretpostavljam da mora da može da se nađe neki dobar među njima...

Edited by Timothy Leary
Link to comment

pa znaaaam ne preporucujem je za dzabe, pincgaur je dobra reference jer radi na istu foru, tesko podnozje automobila i laka karoserija tako da se klati levo desno u krivinama bez sanse da je prevrnes

 

pisao sam ovde svojevremeno kako sam se peglao 2 cuke od travnika do splita sa jednom ovakvom, on 101KS benzin ja 150KS dizel i nisam mu realno mogao nista, bas zbog tog vesanja. na pravcu ga opeglam, on mi sve vrati u brdima i krivinama.

Link to comment

ma ne, to je samo fetish iz vojnickih dana. ne znam koliko trosi, vise od lade nive?

Trosi malo manje od T55  :lolol: Ja ih promenio 3 bila u četi kao prevozno sredstvo za starešine i komadujući kadar,sa punim rezervoarom pređeš jedva 250km u isti staje 75l,na otvorenom putu 80km/h ti je maksimala sve ostalo je samooubistvo (prevrnuli se jednom),a jedan desetar poginuo jer je hteo da vidi koliko može da razvije.Za teren je odličan ako Vas ima više koje treba transportovati,al tek tada ti se radijus značajno smanjuje.Lepa zajebancija kad imaš državno gorivo pa samo pišeš naloge za trebovanje,a drugi nek misli o nabavci  :lolol: Mi se otimali o će u 110*ku sa "običnom" vojskom,samo da se ne klati u Pincu  :lolol:

Edited by Bambula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...