Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

ako se bude desila, kupovina te pande ce biti do sledeceg leta tako da imam dovoljno vremena da se dobro raspitam. zapravo je najvaznija stvar koju treba da vidim to da li mi zapravo uopste treba 4x4 ili mogu da prodjem i sa obicnom. ono sto je sigurno je da mi treba malo veci klirens nego na standardnim kolima jer ce se cesto voziti offroad po relativno neuredjenom putu sa neravninama i rastinjem. sad posto sam tu prolazio bez problema sa svojom astrom sem sto sam je izubijao odozdo, polomio razne plastike i slicno, trazi se na prvom mestu nesto vise a tek onda 4x4 jer se nece voziti po snegu blatu i slicno nego prosto po neuredjenim poljskim putevima od kojih tek poneki trazi pogon na sva 4 tocka. van tog letnjeg perioda panda ce se koristiti ovde u gradu, tako da ima dosta razloga da se ne uzima 4x4 ali mi se cini da obicna panda nije postavljena nista vise nego neko sasvim obicno vozilo slicne klase, npr jugo. 

 

realno bi najvise voleo kada bi nasao vojnog pincgauera za male pare ali znam, to nema.

Link to comment

haha znam, preko mene mrtvog mozete da je provozate. moja bivsa firma je imala jednu koju su prodali posle godinu dana jer nisu uspeli da spuste potrosnju ispod prosecno 17 litara u bilo kojim uslovima eksploatacije.

 

ili duster ali nisam napisao da nedam vise od 2k evra za ovu operaciju :ss1:

Edited by yolo
Link to comment

haha znam, preko mene mrtvog mozete da je provozate. moja bivsa firma je imala jednu koju su prodali posle godinu dana jer nisu uspeli da spuste potrosnju ispod prosecno 17 litara u bilo kojim uslovima eksploatacije.

 

ili duster ali nisam napisao da nedam vise od 2k evra za ovu operaciju :ss1:

 

Pogledaj i Kangoo 4x4, tu je negde oko 2k ili za nijansu više. :)

Link to comment

Jebote, zovem ovog lika za Pezoa, spremio se da zapalim ujutru s drugom strucnjakom da pogledamo auto a ovaj se ne javlja, pas mater. Sad kad ga dobijem ujutru reci ce da je prodao, garant.

Link to comment

jer ce se cesto voziti offroad po relativno neuredjenom putu sa neravninama i rastinjem

 

onda golf 2 syncro  :fantom:

 

prošle godine mi ode ispred nosa beli nebudženi u mint stanju prešao 50.000 hteo da ga pazarim ćaletu za vikendicu  :frust:

Edited by Hella
Link to comment

Isao da pogledam Pezoa, poveo druga koji je izmenjao dosta kola i drzi praonicu, zna sve zivo jer ga to zanima. Osim nekih ociglednih ogrebotina i sitnih udaraca od BG parkiranja, kaze da je imao par sitnih cukanja i da limarija uopste nije u sjajnom stanju, cak je i korozija krenula u jednom delu. Motor dobar, tiho radi, unutra sve fino ocuvano, ali bi bilo dosta ulaganja da se sredi limarija i otprilike sam odustao. Pas mater, bas mi je lep auto, steta.

 

P.S. Da je ocuvan kao vlasnica, uzeo bi' ga bez razmisljanja. Ovako, ona sama u ekstra stanju ali je auto prilicno sjebala za 2 godine, a mozda i prethodni vlasnik malo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...