Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

možda nisu kvarljivi, al se italijanska kola po difoltu pre raspadnu™ od konkurenata proizvedenih po njemačkoj, japanu pa i francuskoj

lično prisustvovao experimentu in vivo

 

 

ker i auto iz njemačke, iz italije mogu gilje, parfem, košulja...

Link to comment

A mačke odakle?

Ok, neću se  više raspravljati o ovome, neka svako kupuje šta želi

Ali to pljuvanje italijanskih vozila od ljudi kojji nikada nisu seli u isti je bez veze

Ja sam za šesto godina u alfi zameni crevo hladnjaka, u multili ništa za četiri godine, a reno je više bio kod majstoran ego na drumu

Toliko od mene na ovu temu

Link to comment

šestotina godina voziš alfu

:o

 

iz persije. ili kontejnera, ako si dobar čovek

 

ja sam gledao(i vozio) kako se novo kupljeni automobili različitih proizvodjača ponašaju u istim uslovima(voženi od strane kurte & murte sa ozbiljnom mesečnom kilometražom, a svi uredno održavani). japanac, italijan, francuz i jedan švabo. italijan je prvi poklekao, kod francuza je bilo bukvalno kako ti zapadne, japanci prešli po 300k i zavaljeni, samo švabo i dalje ostao. jbg.

 

a i sve te pošalice od za italijanska vozila, ja ih znam min tri misliš da su bez osnova

 

+1

za slobodu izbora, nek svako tera šta oće

Link to comment

da, prvu, onu sto su je radili do 2003.

 

4x4 kosta ladno duplo vise od obicne, mozda cak i malo jace.

 

2003. godiste obicna kosta somica, 4x4 od 2 do 2.5k evra. plus su kilometraze bog te pita, mada opet ko ce ga znati koliko taj fire motor moze da predje bez generalke. 

Link to comment

4X4 je super dok se tu nešto ne pokvari.

Dosta (meni) pouzdan lik iz druge firme sasvim konkretno rekao da 4X4 treba uzimati isključivo ako imaš stvarnu potrebu za tim i samo novo.

Link to comment

Dosta (meni) pouzdan lik iz druge firme sasvim konkretno rekao da 4X4 treba uzimati isključivo ako imaš stvarnu potrebu za tim i samo novo.

 

ne treba ti insider info za taj zakljucak :)

kompleksna, skupa i teska mehanika koja se koristi za... voznju po gradu :)

naravno da je za izbegavati

 

@alfe: vecina 156ica koje se poslednjih godina mogu uzeti u srbiji su u takvom stanju da jedino sto mozes ocekivati jeste da visis kod majstora sa njom. cale ima tu alfu, uzeo je polovnu ali od coveka koga je poznavao. iskustvo je vise nego ok, jedino sto zajebava je lambda sonda (pali alarm da motor ima problem). obd2 dongle i problem resen za 20e. ostalo su servisi i odrzavanje, za sasvim normalne pare.

Edited by Zverilla
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...