Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ih 'bote meni full kasko sve sa krađom, bujicom, vulkanom, pomoć na putu 1200 din mesečno. Moje je do 100€.

A procenjeno da bih voleo da ga opali neka omanja kometa.

Dok je na parkingu. Prazan. -_-

Link to comment

Javio se ujo moj:

 

 

Bio sam da vidim Mazdu. Njoj su udareni tockovi i pomereni trapovi tako da se to ne isplati uzimati. Ide ukrivo i ne moze da se vozi.

 

 

 

 

Ocekivano, nije samo limarija sjebana :D Nije glup Svabo, cak ni ovaj lazni, svicarski...

Link to comment

Razmisljam se  alfa romeo 159. Nesto ovakvo: http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/2203124_Alfa_Romeo_159_2006_god/?cena=high

 

Problem je sto mi svi kazu da se kvari ko nenormalan i da su delovi skupi. Sta vi mislite? 

Moj kolega ga ima već 3 godine, taksira njime i veoma je zadovoljan. Kaže da ni delovi nisu skupi jer ih dosta ima koji su isti kao kod nekih drugih modela. Njegov ima 16 ventila, vidim da ovaj ima 8. Kod tog u oglasu mi se ne svidja što ima kuku, generalno ne volim kola s tim, ali to ne mora da bude loše. Za ostalo bih morao da ga vidim.

 

Uopšteno govoreći svakako je mnogo kvalitetnije izrađen od 156.

Link to comment

Nesho hvala na savetu. Ja sam totalni laik za automobile, ja sam ga izabrao samo sto mi je lep. Nemam nikakve zahteve osim da je udoban i da me ne kosta puno odrzavanje :D Kakva je razlika u broju ventila? 

 

Evo vidim ovde ima kao za 4000 a dole pise na ime kupca 5300. U cemu je fora?  :huh:

Link to comment

Nemam nikakve zahteve osim da je udoban i da me ne kosta puno odrzavanje :D

vrlo brzo ćeš se okumiti sa majstorom, pa ćeš imati povlašćenu cenu

:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...